Моє улюблене подвійне свято)

Всім привіт ✌️

Сьогодні у мене не просто свято кохання, а ще й моя 3-тя річниця у BC).

Вже третій рік поспіль я обожнюю нагадувати, в яку символічну дату прийшла у цю спільноту. І це не просто збіг, це справжній метч❤️.

За останній рік у клубі трапилося чимало змін. Буду чесною, щось я тут щиро люблю, щось мені категорично не подобається, щось надихає до мурашок, а щось відверто засмучує. Але це життя, і це нормально, адже не буває нічого ідеального.

Проте головне залишається незмінним, клуб і досі тримає мою кукушку на плаву в ці непрості часи. Це моє приємне хобі, мій майже безпечний простір, який до того ж дарує класні бонуси та можливості тестувати щось новеньке-цікавеньке).

Та найцінніше, що дав мені BC - це не баночки). Це мої чарівні, гарні, розумні та неймовірні валентинки, яких я дуже сильно люблю та ціную. Навіть якщо одного дня моя історія з клубом закінчиться, я точно знаю, що ви, дівчатка, залишитеся в моєму житті надовго. Ваша підтримка це те, що справді гріє💔.

Сподіваюся, що наступне 14 лютого я знову буду тут і напишу допис уже про своє 4-річчя.

А поки хочу привітати всіх із чудовим святом КОХАННЯ). Я обожнюю цей день всією душею. Моя стрічка сьогодні просто пестрить квітами, поцілунками та сердечками і це неймовірно тішить та надихає, бо у світі має бути ще більше любові.

Дівчатка, бажаю всім взаємного, щирого кохання, душевного тепла та внутрішнього добра❤️

Шлю вам 1000 цьомчиків та віртуальні обійми. Дякую кожній, хто читає, підтримує та залишається поруч💞

14 лютого, 2026
khoroshaeva
14 лютого, 2026