#routineupdatebeautycrowd

Всім привіт✌️

Мій догляд ще не перейшов повністю у "теплий режим", бо за вікном сніг🤣. Проте, я щиро сподіваюся, що найближчим часом сонечко нас нарешті порадує, і моя рутина набуде щорічних змін. Ось до чого я готуюся:

  • SPF. Довгі роки я ігнорувала захист від сонця, бо просто не могла знайти "свій" варіант, все було або занадто жирним, або вибілювало обличчя, або провокувало висипи. Згодом я все ж знайшла цілих 3 комфортні варіанти захисту). Тож вже потроху починаю вводити їх у щоденну рутину.
  • Двоетапне очищення. З переходом на активне використання SPF я ще суворіше дотримуюсь правила вечірнього двоетапного вмивання. Тепер частіше буду замінювати міцелярку на гідрофільну олійку/бальзам, бо забиті пори мені точно не треба.
  • Зволоження. В теплу пору року, а особливо влітку, моя шкіра (і обличчя, і тіло) сохне навіть сильніше, ніж взимку. Тому зволоження нікуди не зникає, просто я змінюю щільні баттери та жирні креми на невагомі гелеві текстури та флюїди.
  • Обережність з активами. З появою активного сонця я стаю дуже обережною зі своїми улюбленими AHA та BHA кислотами. Саліцилку та інші відлущувальні засоби тепер використовую рідше або переношу суто на вечір. Натомість, потрошки ввожу в рутину вітамін С.
  • Термальна вода. Жоден мій теплий день не обходиться без неї. Це база, особливо влітку. Вона миттєво освіжає, прибирає відчуття стягнутості та допомагає шкірі пережити спеку, якщо ви ще не пробували цей скарб, то от щиро раджу.
  • Боротьба з набряками. У спеку я дуже схильна до набряків, тому мій ранок тепер починатиметься не з кави, а з охолоджуючих масок, патчів та масажу ролером. Чесно, я не дуже тішуся тому, що це вкраде мої дорогоцінні хвилини сну, але що робити🥲
  • Макіяж без макіяжу. Коли стає тепліше, мені зовсім не хочеться щільного тону та й в цілому багато косметики. Тому, я намагаюся робити макіяж максимально невагомим: легка вуаль, трошки консилеру та ефект живої, здорової шкіри.

План дій на весну-літо готовий, тепер залишилося дочекатися того самого теплого, аж пекучого сонечка, яке я так обожнюю☀️

Дайте вже мені спеку +35°C і це буде моя ідеальна погода, де я почуваюся максимально комфортно🥰.

Дякую за увагу💕

11 квітня, 2026
khoroshaeva
11 квітня, 2026