1
/4
MyIDi Red-Off Comfort Toner- Заспокійливий тонер для чутливої шкіри
Ділюся своєю знахідкою з тими, у кого шкіра чутлива і схильна до почервоніння.
Цей заспокійливий тонер має усувати запалення, купероз, насичувати вологою, боротися з дрібними зморшками, нормалізувати роботу сальних залоз, надавати пружності та свіжості.
Мені такого продукту малувато, лише 100 мл. Упаковка з якісного пластику, додатково картонна коробка з усією необхідною інформацією і наклейки, які контролюють цілісність засобу.
Сам тонер схожий на відвар і пахне травами, але приємно.
Виробник рекомендує наносити засіб на ватний диск і протирати обличчя. Двічі на день після вмивання та перед подальшим доглядом. Зі спонжем так і робіть, пару спроб і кожен сам собі підбере кількість розпилення. А от наносити на обличчя безпосередньо я б не радила. Розпилювач плюється як хоче.
Тонер дуже комфортний у використанні. Мені не пече, не стягує. Обличчя свіже, заспокоєне. Звичайно, для чутливої шкіри багато ще залежить і від подальшого догляду. Але ось цей етап дуже гарно працює.
А ще у бренду є крута ензимна пудра ( https://beautycrowd.com/uk/looks/77103/)
❤️






Коментарі (0)