#natureknowsbeautycrowd

Всім привіт✌️

Взагалі, я думала, що не буду приймати участь у цьому гарному конкурсі, бо не мала часу робити фото, а брати фото з інтернету якось не хотілося).

Але потім згадала, що після 27 рочків у мене активувався режим "треба сфоткати кожну квітку, небо і пташку"🤣. Тож за 4 роки назбирала таку колекцію, що гріх не показати).

Тож, ось мої особисті паралелі:

  • Волосся. Для мене це вороне крило. За кольором, за фактурою - один в один.
  • Розтяжки на задній стороні колін. Вони зі мною давно, через гормональні гойдалки та жорсткий стрес, тоді моя вага стрімко впала з 48 до 41 кг. Раніше комплексувала, а зараз дивлюся на це фото неба і бачу ті самі лінії. Природа теж має свої "шрами" від стихій, і це нормально. Більшість жінок через це проходять і тут нема чого стидатися.
  • Губи. Це як ніжна квіточка. При правильному догляді вона квітне, а якщо за нею не доглядати, то моментально сохне і в’яне.
  • Вітиліго. Лікування для нього ще не придумали, але я так звикла, що вже й не лікувала б. Виглядає цікаво та незвично. Фото Туреччини з ілюмінатора стало ідеальною асоціацією - нерівна лінія берега навколо острова точнісінько як плями навколо мого ока. Природа малює ландшафти скрізь, і моє обличчя - один із них).

Для мене відновлення - це насамперед про ментальне здоров’я. Можна купити всі сироватки світу, але якщо всередині випалена пустеля, сяйва не буде.

Боротьба зі стресом, тривожним розладом і постійними недосипами не проходить безслідно. Це те, що випалило мене зсередини, призвело до проблем зі здоров’ям і жутких дефіцитів. Все це моментально відобразилося на якості шкіри, волосся та нігтів, мої розтяжки - це найменше, що я "отримала".

Тож, мій Repair - це точно не просто крем, це про ресурс, який я даю своєму організму.

Це розуміння, що краса напряму залежить від того, чи даю я собі виспатися, чи підтримую свою менталку та здоров'я вцілому.

Природа знає, як розквітнути навіть після найважчої зими. Я теж вчуся це робити. 🌿

09 травня, 2026
khoroshaeva
09 травня, 2026