#natureknowsbeautycrowd

Я страшенно сумую за нашими Карпатами. Це місце єдине, яке може мене як зламати, так і відновити одночасно. Переродити наче фенікса.

Люблю цей спокій смерекового лісу, прохолоду гірських річок. І щоб поменше людей (Буковель то зовсім не моя тема).
Люблю, щоб взуття у багнюці, щоб доріжка вгору, щоб сонце палило або ж дощ поливав.
Люблю, щоб від видів дух захоплювало.

Але поки що мій «Partner in crime» ще маленький і не доріс до гірських пригод у моєму розумінні, лишається лише мріяти.
🏞️

14 травня, 2026
Марина Набок
14 травня, 2026