Подарунки

Дівчатка, хочу поділитись своєю розпаковкою 😍

Перше – це подарунок від Beauty Crowd, бренд Mixa за конкурс. Класна лінійка з пантенолом, мені здається, вона ідеально підійде на літо, особливо коли шкіра може обгоріти на сонці або стати більш чутливою. В наборі очищуючий гель для вмивання, сироватка та кремчик для обличчя. Я дуже люблю оці красиві пакування від брендів, прям окремий вид задоволення відкривати таку коробочку.

І другий подарунок, від Makeup 🩷 Якщо робити замовлення від 1390 грн, в кошику можна обрати подарунок, і я для себе взяла такий міні наборчик. Там маленькі парфуми, лосьйон для тіла і два парфумованих кремчики для тіла. Для знайомства з продуктами це взагалі супер формат, та й у поїздки чи просто кинути в сумочку дуже зручно.

Обожнюю такі приємні бонуси до замовлень, це завжди піднімає настрій 😍 А ви вже встигли обрати собі якийсь подарунок? 🎁

15 травня, 2026
Sasha🐣💔
15 травня, 2026