Garnier матсхев на літо

Отримала таку коробку щастя від garnier, якщо щось з мали з цього-напишіть ваші враження

Я раніше користувалась маскою з бананом, ананасом, папаєю, то мені дуже подобалось. Буду тепер пробувати цю з ківі

Також вже затестита флюїд і він дуже мені сподобався, детально розкажу в дописі

Спрей я мала серії вітамін С, а ось цей тестуватиму вперше, вже заінтригована

Як вам коробочка?

22 травня, 2026
DARIIAKOVACH
22 травня, 2026