1
/2
Garnier матсхев на літо
Отримала таку коробку щастя від garnier, якщо щось з мали з цього-напишіть ваші враження
Я раніше користувалась маскою з бананом, ананасом, папаєю, то мені дуже подобалось. Буду тепер пробувати цю з ківі
Також вже затестита флюїд і він дуже мені сподобався, детально розкажу в дописі
Спрей я мала серії вітамін С, а ось цей тестуватиму вперше, вже заінтригована
Як вам коробочка?
22 травня, 2026



Коментарі (0)