#fruitmakeupbeautycrowd

Всім привіт✌️

Дівчаточка, вітаю вас із першим днем літа🧡.

Попереду 3 місяці тепла, яскравості, соковитих моментів та найтепліших вечорів, тож я бажаю вам провести їх незабутньо!

У мене зі смаком літа завжди асоціюються персики та нектарини, мої найулюбленіші фрукти, тому вони і стали натхненням для цього макіяжу🍑.

Зазвичай, персикові відтінки представляють як щось дуже ніжне, пастельне, спокійне та майже непомітне. Але насправді більшість сортів стиглих персиків мають неймовірно яскраве, насичене та соковите забарвлення).

Саме такий бік цього фрукта я й вирішила відтворити👌

01 червня, 2026
khoroshaeva
01 червня, 2026