Розпаковка

Дівчаткааа, показую що сьогодні приїхало 🧡 Отримала свій боксик від L’Oréal, і це виглядає просто вау. Дуже гарне пакування, все таке красиве, прям настрій піднявся ✨

Найбільше хотіла спробувати саме цю серію для сяйва шкіри, тому вже починаю активно тестувати 😍 І ще окремий кайф – приїхала новинка термотуші від Maybelline, я неймовірно щасливааа 🥹

01 червня, 2026
Sasha🐣💔
01 червня, 2026