1
/2
Нарешті забрала свій подарунок за конкурс
Через певні обставини не могла зробити це раніше, але тепер вона вже у мене, і я дуже рада поділитися цією розпаковкою ✨
Цього разу отримала набір L’Oréal Paris Revitalift Filler:
🤍 Hyaluronic Aqua Fluid SPF 30
🤍 Revitalift Glass Skin
🤍 Glass Skin Hydrogen Glow Mask
Чесно, мене одразу зацікавила саме концепція glass skin, бо я дуже люблю догляд, після якого шкіра виглядає свіжою, зволоженою та сяючою ✨
А ще зараз якраз той період, коли хочеться максимально легких текстур та healthy glow ефекту на шкірі.
Вже дуже цікаво протестувати всі продукти разом та подивитися, як вони будуть працювати саме на моїй шкірі 👀
Особливо цікаво спробувати glow mask та aqua fluid із SPF.
Тому зовсім скоро поділюся своїми першими враженнями та детальними відгуками на кожен продукт окремо 🤍


Коментарі (0)