DARIIAKOVACH

Отримала нову туш від MNY

Отримала нову туш від MNY

Я обожнюю туш lash sensational, а от на sky high у мене сльозоивість і на жаль, мені не підходить.

То ж мені було дуже цікаво, чи підійде новинка і яка вона

Дуже красивий дорогий дизайн, благородні відтінки і її приємно тримати в руках та користуватись щодня

Також дуже цікава щіточка форма 90-60-90, немов повторює жіночі вигини. І на диво вона зручна

Колір насичено чорний

Туш стійка, не відбивається понад 12 годин. Хоча відгуки неоднозначні, але у мене вона нікуди не осипається, не відбивається і не тече🤷🏻‍♀️

На очах також комфортна, як і lash sensational

То ж, на щастя, вона мені підійшла і дуже сподобалась!

Мої вії прямі, середньої довжини. То ж туш гарно підняла їх і профарбувала. Я люблю саме так, в декілька шарів, промальовувати, в один шар теж красиво і більш легко

Отже туш гарна, якісна і стійка

Зовсім скоро поділюсь, що ще отримала від бренду)

Лайкніть, якщо чекаєте☺️

03 квітня, 2026
DARIIAKOVACH
03 квітня, 2026