Отримала нову туш від MNY
Новинка Body вже у мене, чи вийшло подружитись? Зараз розповім!
Я обожнюю туш lash sensational, а от на sky high у мене сльозоивість і на жаль, мені не підходить.
То ж мені було дуже цікаво, чи підійде новинка і яка вона
Дизайн, вигляд, щіточка і стійкість
Дуже красивий дорогий дизайн, благородні відтінки і її приємно тримати в руках та користуватис ь щодня
Також дуже цікава щіточка форма 90-60-90, немов повторює жіночі вигини. І на диво вона зручна
Колір насичено чорний
Туш стійка, не відбивається понад 12 годин. Хоча відгуки неоднозначні, але у мене вона нікуди не осипається, не відбивається і не тече🤷🏻♀️
На очах також комфортна, як і lash sensational
То ж, на щастя, вона мені підійшла і дуже сподобалась!
Ефект на очах
Мої вії прямі, середньої довжини. То ж туш гарно підняла їх і профарбувала. Я люблю саме так, в декілька шарів, промальовувати, в один шар теж красиво і більш легко
Отже туш гарна, якісна і стійка
Зовсім скоро поділюсь, що ще отримала від бренду)
Лайкніть, якщо чекаєте☺️












Коментарі (0)