khoroshaeva

Флосери для зубів Medosan Smile Duo

Флосери для зубів Medosan Smile Duo
Флосери для зубів Medosan Smile Duo
Флосери для зубів Medosan Smile Duo

Всім привіт✌️

Флосери для мене - це щось абсолютно нове, бо раніше я була вірним фанатом звичайної зубної нитки). Проте, це далеко не завжди зручно, а іноді й зовсім не гігієнічно, поки намагаєшся намотати ту нитку на пальці.

Тому я вирішила, що настав час для апгрейду своєї рутини, і зупинила вибір на флосерах Smile Duo від українського бренду Medosan. Візуально мені здалося, що такий формат буде куди зручнішим та ефективнішим у використанні за класичну нитку.

А от чи справдилися мої очікування на ділі, розповідаю більш детально далі 👇

Флосери представлені у зручному пластиковому контейнері середнього розміру. Він досить ергономічний, у зовсім крихітну сумочку може й не влізти, але у звичайну щоденну сумку або широку кишенюпоміщається ідеально.

Кришка тут відкидна, і вона має ну дуже серйозний замок. Він настільки щільний, що мені не завжди вдається відкрити його з першого разу). А моє перше відкриття взагалі закінчилося епічно, я так різко смикнула кришку, що всі флосери просто висипалися на мене. такий собі дощ з флосерів). Тож моя вам порада: відкривайте кейс обережно і без різких рухів).

Усередині флосери складені дуже охайно, вони лежать рівними рядами, щільно притиснуті один до одного.

У коробочці рівно 50 флосерів. Тож однієї упаковки вистачить рівно на 50 повноцінних застосувань.

Флосер виглядає дуже мінімалістично, він білого кольору, виконаний з якісного та доволі міцного, але при цьому легкого пластику. На дотик він гладенький, але не вислизає з рук під час використання.

Він не завеликий і не замалий, якраз такий, щоб ним було легко маневрувати навіть у важкодоступних місцях.

На корпусі є спеціальні рельєфні рисочки, завдяки ним пальці надійно фіксували флосер і він не прокручувався в руці, навіть якщо вона волога.

Флосер має 2 сторони

  1. Перша сторона - флос-дуга.
  2. Друга сторона - міжзубна щіточка. На кінці ручки знаходиться мініатюрний еластичний йоржик, який допомагає вичищати те, з чим не впоралася нитка.

Конструкція цієї сторони максимально проста, між двома пластиковими тримачами натягнутий невеликий відрізок нитки.

Візуально нитка відрізняється від класичної нитки (типу тієї ж Oral-B). Вона не пласка і вощена, а наче більш об'ємна, злегка "тканинна" на вигляд і відчутно товстіша.

Щільність у неї на висоті. Під час чищення вона зовсім не рветься, не пушиться на окремі волокна і не втрачає своєї форми, навіть якщо доводиться докладати зусиль.

Смак дуже делікатний, він прям ледь-ледь помітний, м'ятнувати.

У використанні:

Тримати флосер за ручку куди приємніше, ніж намотувати нитку на пальці до посиніння). Я просто затискаю його між пальцями (тут якраз допомагають ті самі рисочки на корпусі) і обережно вводжу в міжзубний проміжок. Рухати ним треба плавно, вгору-вниз та злегка в боки.

Оскільки у мене досить щільні міжзубні проміжки (зубки стоять дуже близько один до одного), мені спочатку було незвично. Через те, що нитка товстіша за класичну, вона проходить у мої вузькі проміжки з певним зусиллям. Саме через це мені б хотілося, щоб вона була трішки тоншою, тоді б це був 100% метч.

Проте, щодо ефективності, то питань 0. За один прохід вона гарно вичищає бруд, залишки їжі та нальот, відчуття чистоти після неї дійсно виражене.

Чи зручніше це за звичайну нитку?

Однозначно так. Це гігієнічно (пальці не в роті) і це швидко. Якби нитка була бодай на міліметр тоншою, я б назвала ці флосери взагалі ідеальними).

На іншому кінці ручки розташована міжзубна щіточка. Вона зовсім крихітна, має конусоподібну форму з короткими пластиковими зубчиками.

Важливий нюанс - ця щіточка не м'яка. Вона виконана з того ж міцного пластику, що й весь корпус. Через це при різких рухах нею дуже легко травмувати ніжну слизову. Одиного разу у мене зісковзнула рука, і я добряче подряпала ясна до крові. Тож якщо у вас чутливі ясна, користуйтеся нею максимально плавно і без фанатизму).

Хоча такі щіточки часто асоціюють саме з брекетами, вони мега-корисні і для звичайних зубів).

Я вводжу кінчик щіточки в проміжок біля самої основи зубів (там, де ясна) і роблю легкі рухи "вперед-назад". Вона ідеально вимітає залишки їжі, які нитка могла просто пропустити або проштовхнути глибше.

Дуже крутий приклад в мене був з гранатом у якого дуже підступні дрібні кісточки, які ну дуже часто застряють між зубів. Ниткою їх дістати важкенько, навіть іригатор не завжди справляється, а от ця щіточка працює, справжній мікровіник. Вона буквально виковирює найменші часточки граната, залишаючи простір між зубами ідеально чистим.

Перш ніж братися за Smile Duo, я обов'язково чищу зуби звичайною щіткою та пастою теж від Medosan. Це прибирає основний наліт з поверхні.

Далі я використовую ополіскувач, він розм'якшує залишки їжі в проміжках, і флосеру потім простіше все це вимести.

А вже потім беру флосер. Я завжди починаю з нитки. Вона витягує основну частину нальоту та залишків їжі на поверхню.

Після нитки я проходжуся щіточкою біля основи зубів. Вона ідеально вичищає те, що нитка могла просто зсунути вбік.

Коли я закінчила з усіма проміжками, я просто прополіскую рот звичайною водою, щоб вимити все те, що ми так старанно діставали, ну й все).

Після використання флосер відправляється у смітник, бо він одноразовий. Чому я роблю на цьому акцент, бо бачила у відгуках, що деякі використовують його повторно, особливо коли йдеться про сторону з щіточкою😟.

Мої зуби: в нормальному стані, без чутливості. А от ясна інколи схильні до чутливості.

  • Флосери дають більш ретельне очищення, бо дістають наліт і залишки їжі там, куди звучайною щіткою не добратися.
  • Після очищення дугою та щіточкою з’являється приємне відчуття чистоти та свіжості.
  • При регулярному використанні помітила, що подих залишається свіжим набагато довше.
  • Зручні у використанні.
  • Чищення не займає багато часу, флосери зручно використовувати навіть поза домом.

Флосери Smile Duo від Medosan мені дійсно сподобалися. Навіть незважаючи на певні нюанси, як товщина нитки та жорсткість щіточки, рука все одно до них тягнеться щовечора).

Знайомство з новим для мене форматом вважаю дуже вдалим, тож рекомендувати їх буду👌

Дякую за увагу💕

22 квітня, 2026
khoroshaeva
22 квітня, 2026