khoroshaeva

Матуючі пілінг-пади GLOW POWER від MyIDi

Матуючі пілінг-пади GLOW POWER від MyIDi
Матуючі пілінг-пади GLOW POWER від MyIDi

Всім привіт✌️

Я обожнюю формат падів у догляді. Для мене це про зручність та швидкий результат, тому такі диски з'являються в моїй рутині доволі часто.

Останнім часом за відлущування та свіжість мого обличчя відповідають матуючі пілінг-пади для звуження пор та освітлення GLOW POWER від українського бренду MyIDi.

Я вже встигла добренько їх протестувати в різних станах шкіри, тож сьогодні хочу розповісти про них більш детально, зі всіма нюансами, плюсами та моїми особистими враженнями 👇

Пади представлені у компактній баночці з міцного пластику.

Кришка тут звичайна, надійно відгвинчується і закриває банку максимально щільно, нічого не прокручується, тож можна не переживати, що есенція всередині висохне завчасно.

Під основною кришкою ховалася додаткова захисна пластикова мембрана з невеликим язичком, яка гарантує герметичність.

Усього в баночці йде 60 падів. Арифметика тут дуже проста, якщо використовувати по одному диску на день, то такої упаковки за очі вистачить на 2 місяці регулярного догляду. Зважаючи на формат, виходить і зручно, і досить економно.

Склад тут зібраний за всіма канонами догляду за проблемною та комбінованою шкірою). Формула спрямована на якісне відлущування, контроль жирності та боротьбу із запаленнями:

  • Головні борці з висипами та жирним блиском. На перших позиціях у нас іде круте комбо з ніацинаміду (Niacinamide), похідної азелаїнової кислоти (Potassium Azeloyl Diglycinate) та цинку (Zinc PCA). Ніацинамід чудово заспокоює та освітлює постакне, азелаїнка м'яко нормалізує роботу сальних залоз і бореться з бактеріями, а цинк підсушує запалення та дає той самий матуючий ефект.
  • Глибоке очищення пор. За це відповідає саліцилова кислота (Salicylic Acid). Оскільки вона жиророзчинна, то легко проникає вглиб пор, розчиняє чорні цятки, сальні залози та запобігає появі нових прищиків.
  • Заспокоєння та баланс. Пантенол (Panthenol) тут дуже доречний, він пом'якшує дію кислот, зволожує шкіру та допомагає їй швидше відновлюватися.
  • Нюанс у складі. На початку списку є Alcohol Denat (спирт). У косметиці його часто використовують як провідник для кращого проникнення кислот, але власникам гіперсухої шкіри варто бути уважними. Проте в цій формулі він так грамотно збалансований зволожувачами, що засіб діє дуже м'яко.

Щодо моїх особистих вражень, то пади не викликали в мене жодних негативних реакцій. Не було ні печіння, ні почервоніння, ні появи нових висипів. Це мене потішило, бо зараз моя шкіра перебуває в досить чутливому стані.

  • Диски досить акуратні й невеликі за розміром, мені здається, що вони навіть трохи менші за стандартні ватні диски, але у використанні це виявилося мега-зручно. Матеріал тканинний, тоненький, але при цьому максимально міцний, у процесі протирання тканина не розлазиться і не рветься. Технічно вони вважаються двосторонніми, проте класичної вираженої рельєфної (сітчастої) сторони тут немає. Обидва боки абсолютно однакові: м'які, з ледь відчутною мікрошороховатістю, яка полірує шкіру без зайвого тертя та травмування.
  • Диски гарно просочені есенцією, вони добре вологі, але при цьому рідина з них не капає і не тече по пальцях чи шиї. За консистенцією це класичний, легкий кислотний тонік. У ньому немає жодної важкості, жирності чи олійності.
  • Запах у падів досить насичений і відчувається одразу як відгвинчуєш кришку баночки. Це цілком класичний, характерний аромат для кислотних засобів - свіжий, трішки аптечний, з вираженою кислинкою та легкими трав'янистими нотками. На шкірі він довго не затримується і під час догляду абсолютно не напружує.

Я використовую ці пади 1–2 рази на тиждень суто у вечірній рутині. Причому такого графіку я дотримувалася й тоді, коли моя шкіра була в нормальному, а не в підвищено чутливому стані.

Для одного застосування мені з головою вистачає одного диска. Наношу його на заздалегідь очищене обличчя замість звичного тоніка/тонера.

У процесі все максимально комфортно, пад приємно ковзає по шкірі та гарно розподіляє есенцію. Навіть попри те, що тканина має легку шороховатість, вона абсолютно не травмує і не розтягує шкіру.

Під час протирання може трохи пощипувати місця з активними запаленнями чи дрібними ранками, але це цілком нормальна реакція, враховуючи наявність спирту та саліцилової кислоти у складі. Проте, це терпимо, тим паче, що пощипування проходить майже моментально.

Есенція вбирається досить швидко, і вже під час вбирання відчувається ефект матування.

Фініш виходить матовим, але з легким підсвічуванням.

Після падів я завжди наношу сироватку та кремчик. Ясна річ, обираю базові продукти, без додаткових активів (ніяких інших кислот чи ретинолу в цей вечір), щоб випадково не подразнити шкіру.

Ну і залізне правило - наступного ранку обов'язково наношу спф. До речі, санскрін у мене зараз теж від бренду MyIDi, але про нього детальніше розповім уже в наступному дописі).

Моя шкіра: комбінована, схильна до появи періодичних висипів та чутливості.

  • Пади гарно очищують, після них дуже круте відчуття абсолютної чистоти та свіжості.
  • Помітно стягують пори, роблять їх візуально набагато меншими, а також непогано висвітлюють сальні нитки та допомагають боротися з чорними цятками.
  • Чудово підсушують активні запалення, знімають почервоніння навколо прищиків і значно прискорюють процес їхнього загоєння.
  • На 10+ контролюють виділення себуму, повністю прибирають жирний блиск у Т-зоні. Матовий фініш тримається протягом тривалого часу без пересушування.
  • Гарно полірують поверхню обличчя, роблячи шкіру дуже гладенькою та ніжною на дотик, а також чудово вирівнюють загальний тон і рельєф.
  • При регулярному використанні, помітила, що сліди постакне починають бліднути й зникати набагато швидше, ніж зазвичай.

Мені сподобалися ці пади, і я однозначно буду повторювати їх у своїй рутині. Для комбінованої, жирної та проблемної шкіри це дійсно класна, робоча знахідка, яка виконує всі обіцянки виробника. Щиро раджу придивитися).

Дякую за увагу💕

19 травня, 2026
khoroshaeva
19 травня, 2026