MyIdi Oil Control SPF 50+
Чудова знахідка для шкіри, яка зазвичай бунтує проти санскрінів🧡
Всім привіт✌️
Я продовжую знайомити вас із комфортними спф-засобами, які пройшли суворий контроль моєї вередливої шкіри.
З пошуком сонцезахисту у мене завжди проблеми, бо зазвичай на такі продукти моя шкіра реагує або миттєвими висипами, або шаленим масним блиском, або забитими порами. Через це до вибору спф я ставлюся мегаприскіпливо.
Проте матуючий крем MyIDi Oil Control SPF 50+ зміг пройти мою жорстку перевірку на міцність. Він затримався в моїй рутині, тож сьогодні я традиційно розкажу й покажу вам усе максимально детально 👇
🧡 Пакування
Сонцезахист представлений у мініатюрній тубі з м'якого пластику. Вона дуже компактна, легка і зручна у використанні.
Кришка тут звичайна, надійно відгвинчується і закриває флакон максимально щільно, без прокручувань. Під кришкою була додаткова фольгована захисна мембрана, тож за герметичність можна не хвилюватися.
Дозатор у вигляді вузенького отвору. Він видає потрібну кількість продукту, не "плюється" і дозволяє легко контролювати порцію. Щоправда, є невеликий технічний нюанс: текстура крему може зовсім трохи підтікати навколо самого носика під кришкою, тому його варто іноді просто протирати серветкою. Проте це абсолютно не критично і на комфорт використання ніяк не впливає.
Об'єм: 50 мл, витрата економічна.
🧡 Трохи про склад
Склад доволі гарний, він поєднує в собі захист від сонця та повноцінний себорегулюючий догляд. Для комбінованої та проблемної шкіри це чудовий робочий варіант :
- Сонцезахисні фільтри. Тут працює потужний мікс із хімічних та фізичних фільтрів. Великий плюс, що база тримається на сучасних і стабільних хімічних фільтрах нового покоління (таких як Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine та Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate), які чудово захищають від UVA та UVB променів, не руйнуються на сонці та не потребують постійного оновлення в міських умовах. Для підстраховки додано класичний фізичний фільтр (Titanium Dioxide).
- Матування та себорегуляція. За поглинання зайвого себуму відповідають пудрові компоненти (Calcium Carbonate, Aluminum Starch Octenylsuccinate), які допомагають утримувати матовість. Також у складі є крутий екстракт гриба трутовика (Fomes Officinalis), який відомий своїми потужними по звужуючими та себорегулюючими властивостями.
- Робота з порами та тоном. На перших позиціях гордо стоїть ніацинамід (Niacinamide). Він чудово заспокоює шкіру, регулює масний блиск, зміцнює бар'єр та допомагає швидше освітлювати постакне.
- Заспокоєння та відновлення. Формулу збагатили пантенолом (Panthenol), вітаміном Е (Tocopherol) та екстрактом кінського каштана. Цей комплекс допомагає шкірі залишатися зволоженою, знімає можливі почервоніння та працює як антиоксидантний щит.
- Зменшення запалень. Додатково склад підсилили цинком (Zinc Gluconate) та кофеїном, які тонізують шкіру, підсушують дрібні недоліки та допомагають швидше приборкати висипи.
Крем не викликав у мене жодних неприємних реакцій. Він не забив пори й не спровокував появи нових висипів, що для моєї вередливої шкіри є найголовнішим показником якості сонцезахисту.
🧡 Консистенція та аромат
- Консистенція - кремова та доволі щільна, нагадує дуже густу сметану. Проте, попри таку видиму густину, текстура насправді дуже м'яка та пластична. Завдяки цьому крем без жодних зусиль і максимально комфортно розподіляється по шкірі. Консистенція абсолютно не липка, не жирна і не олійна. Вона не лежить важкою маскою і не створює парникового ефекту.
- Аромат легкий та ненав'язливий, з дуже приємними фрутовими нотками. Він відчувається косметично, абсолютно не б'є в ніс під час нанесення і моментально вивітрюється.
🧡 У використанні
Спочатку, коли я тільки побачила цю щільну текстуру, я трішки напружилася. Думала, що крем буде доволі проблемним у нанесенні, і була майже впевнена, що він лежатиме на обличчі важким масним шаром. Але ні, на практиці спф виявився дійсно комфортним.
Наношу я його, як і належить, щедро (правило двох пальців). Від тепла пальців та шкіри крем починає трішки танути і стає максимально пластичним. Завдяки цьому він розподіляється дуже м'яко, рівномірно, не залишає білих смуг та розводів. Засіб абсолютно невагомо відчувається на обличчі й поводиться дуже делікатно, я сміливо наношу його навіть на чутливу зону під очима, і крем нічого не сушить, не пече та не збирається в дрібні складочки та зморшки.
Він трішки освітлює шкіру, але це не виглядає як глуха біла маска, тон підлаштовується і виглядає дуже природно.
Повністю всідається крем буквально за 5 хвилин. Проте тут є цікавий нюанс із фінішем: після нанесення ще десь 10–15 хвилин на обличчі залишається помірно вологий блиск, і лише потім засіб поступово переходить у матовий фініш. При цьому шкіра все одно делікатно підсвічується зсередини.
Крем не конфліктує з моїм ранковим базовим доглядом (легкі зволожувальні сироватки під нього лягають ідеально). З декоративною косметикою теж повна гармонія: тональний крем або легкий BB на цей спф лягають рівним шаром, не скочуються протягом дня і не пливуть навіть у спеку.
На вечір я обов'язково використовую двоетапне очищення: спочатку розчиняю санскрін гідрофільною олією (або щільним бальзамом), а вже другим кроком домиваю все м'якою пінкою чи гелем.
🧡 Ефект
Моя шкіра: комбінована та схильна до висипів.
- Крем дійсно надійно захищає шкіру від сонячних променів, навіть після тривалих прогулянок на пекучому сонці моє обличчя взагалі не червоніє та не обгоряє.
- Він неймовірно комфортний для щоденного використання, я абсолютно не відчуваю його на обличчі важкою маскою і він не створює неприємного "парникового ефекту".
- Класно регулює роботу сальних залоз, макіяж нікуди не "пливе" протягом дня, а жирний блиск з'являється значно пізніше, ніж це зазвичай буває зі іншими санскрінами.
- Дає легкий ефект блюру, візуально згладжує пори, круто вирівнює загальний рельєф та тон шкіри.
- Попри свій матуючий фініш, спф не пересушує шкіру і не підкреслює дрібні лущення, а навпаки дає приємне, базове зволоження.
Спф мені підійшов та справді сподобався, тож щиро раджу придбати його для своєї літньої косметички👌
Дякую за увагу💕
















Коментарі (0)