МОЯ РАНКОВА РУТИНА
незмінна версія
Найбільше за все моя шкіра любить стабільність, саме її останні пів року я намагаюся ії дати і сьогодні розповім про свою "незмінну" ранкову рутину останнього періоду.
Зараз в мене зранку 4-5 засобів на стабільній основі. Бо крем під очі можу не прям щодня використовувати, по відчуттях.
- UIQ Biome Remedy Acne Cleansing Foam або кілька разів на тиждень ще Needly Mild Enzyme Cleansing Powder (про пудру було тут https://beautycrowd.com/uk/post/115398/)
- I'm From Rice Toner
- Skin&Lab Porebarrier Tightening Ampoule
- Benton Fermentation Eye Cream Benton
- Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50/PA++++
А тепер коротко про кожен засіб та що вони взагалі роблять з моєю шкірою?)
Текстури видно на фото вище і всі спеціально підписала, щоб ви могли зорінтуватися, але також буду відмічати пости де детально описувала продути та текстури може бути видно ще детальніше.
- UIQ Biome Remedy Acne Cleansing Foam
Дана пінка довлі класична для корейських засобів, дуже густа текстура, якої потрібна лише маленька грошинка, щоб активно вспінити. Якщо ви знайомі з пінкою Heimish All Clean Green Foam pH 5.5 або Round Lab 1025 Dokdo Cleanser, то вони по тексурі дуже подібні. Над складом гарно попрацювали. Тут присутня саліцилова кислота 0,5 %, бурштинова кислота та унікальна формула ReliefBiome™(на основі бактерій шкіри). Запах у неї косметичний, кислот, але він не залишається на шкірі. Після неї немає відчуття сухості чи стягнутості, шкіра мʼяка і приємна на дотик. Детальний відгук тут https://beautycrowd.com/uk/post/88928/ .
- I'm From Rice Toner
Тонер має таку рідку та водичкову текстуру, але при цьому вона така гарно живильна, схожа на вершки. Навіть може порівнятися з деякими гелевими густішими тоніками. Навіть на моїй жирній та проблемній шкірі він не відячувається маскою чи якимсь обтяженням. На фото шкіра відразу після нанесення.
Аромату він немає, що збільшує його аудиторію викорисання, можна навіть чутливошкірим. Детальний відгук тут https://beautycrowd.com/uk/post/116615/ .
- Skin&Lab Porebarrier Tightening Ampoule
Певний час тому я вирішила додати у свою ранкову рутину ніацинамід, довго обирала і випадково натрапила на цю сироватку. Про бренд я вже чула і певні продукти купувала, але якось дана сироватка мені ніколи не потрапляла на очі. А як виявилося в неї цікавий склад та моя шкіра з нею гарно подружилася. Моя жирна та проблемна шкіра - це якраз його ЦА, тут і тон і робота з сальними нитка, чорними цятками та жирністю. Шкіра не така жирна протягом дня, деякі ділянки, які я вже навіть не очікувала почали світлішати. Звісно тут більше спільна робота двох активів, але я задоволена. По текстурі сироватка ніби гелеподібна, але при контакті зі шкірою вона ніби стає водичкою і дуже легко розприділяється та поглинається шкірою. Детальний відгук тут https://beautycrowd.com/uk/post/111115/ .
- Benton Fermentation Eye Cream Benton
Крем має густеньку текстуру, але вона швидко та комфортно поглинається шкірою під очима. Я не відчуваю обтяження після нанесення, а також шкіра його гарно прийняла, їй комфортно. Особливо після зими такий поживний кремчик був просто необхідний, бо шкіра періодами була дуже подразнена від морозу та вітру.
Аромату немає, щось там легке кометичне. Детальний відгук тут https://beautycrowd.com/uk/post/107196/ .
- Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50/PA++++
Я обожнюю корейські сонцезахисні засоби і вже роки 4 їм не зраджую, але періодично пробую, щось новеньке. Вже давно мені подружка нахвалювала Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50/PA++++ , але все ніяк не купувала його( Бо ціна трішки кусається, але зараз знижки -20%, то гріх було не придбати. Текстура тут дійсно невагома, вона в тубі гелева, а при контакті з теплом шкіри стає майже водичкою і мега комфортно розприділяється по шкірі. Це напевно перший сонцезахисний крем, який так швикдо наноситься та поглинається, якась магія. Аромат легкий, щось ніби квіткове, але мені подобається. Очі та слизові не подразнює, а особливо очі в мене дуже часто можуть реагувати на дуже активні віддушки, але тут обійшлося. Детальний відгук тут https://beautycrowd.com/uk/post/115780/ .
Ось такі засоби я зараз використовую, багато це чи мало пишіть в коментарях.
















Коментарі (0)