Крем-бальзам "Мигдалево-молочний" з медом
O'BERIG
Цей крем-бальзам я обрала у доповнення до шампуню цієї ж серії , для щоденного догляду за волоссям.
Моєму фарбованому, пошкодженому волоссю забагато зволоження не буває. Якщо пасма електизуються, значить вони сухі, хоча виглядати можуть розкішео.
Бальзам містить у складі
- молочні протеїни - відновлюють пористу структуру та затримують вологу всередині волосини;
- мед- покращує структуру по довжині;
- молоко - захищає від ламкості та надає блиску;
- мигдаль - глибоко зволожує та запечатує помічені кінчики.
Підходить для всіх типів волосся.
Упаковка та консистенція
Упаковка аналогічна з шампунем, об'ємом 500 мл. Для зручності оснащений поворотною помпою, яку, за потреби , можна легко закрити. Стійко стоїть, нікуди не завалюється. На етикетці міститься уся необхідна інформація, в букви мають приємну опуклість та блиск. Дозатор працює справно, подає продукт по трохи, тож розхід економний.
Також у бренду є можливість придбати саме для разового використання, щоб зрозуміти чи підходить засіб саме вам.
Консистенція - молочно-кремова, середньої густини. Дуже схожа з шампунем, тож треба бути уважним, особливо зранку, коли ще не повністю організм прокинувся. Середньої густини.
Аромат медово-молочний, більш солодкий ніж у шампуня. Після використання лишається, але не нав'язливий.
Враження
Я використовую крем-бальзам щоденно, після миття шампунем, на підсушене рушником волосся, наносячи по довжині, оминаючи шкіру голови. Витримую кілька хвилин і змиваю водою. Без проблем та зусиль розчісую пасма ще вологими.
Висушую природнім шляхом.
Із задачею зволоження продукт справляється. По довжині, де немає пошкоджень, або ж вони мінімальні, волосся блискуче, розсипчасте, легке. Гарно спадає у будь-яку сторону, якщо перекидати. При контакті з синтетичними матеріалами не електизується, не стирчить.
Для поціновувачів природного здорового ефекту дуже рекомендую.














Коментарі (0)