Марина Набок

empty bottles Spring '26

empty bottles Spring '26

Я трошки шокована від кількості засобів, які закінчилися цієї весни. Навіть декоративна назбиралася. З неї і почну.

empty bottles Spring '26

Міцелярна вода від Bioten
( https://beautycrowd.com/uk/post/108819/)
10/10
Водичка топчик. Ця малюка навіть трохи розчиняла мою термо туш від
Heimish. Варта кожною копійки та ще й бюджетна.

Олійка від Lamel
8/10
Знімаю зірочки за пакування, яке почало протікати майже відразу. Вона у мене уже давно, але якась безкінечна. Переливала її у іншу упаковку і користувалася. Більше не куплю бо дуже набридла.

Термотуш Heimish
(https://beautycrowd.com/uk/post/106576/)
8/10
Гарний продукт насиченого чорного кольору. Ближче до закінчення тюбика, почала осипатися по трохи. Спробувала, дякую, не зовсім моє.

Олівець для очей Catrice
(https://beautycrowd.com/uk/post/113459/)
8/10
Закінчується зі швидкістю світла. Я б сказала, що ображена і ніколи більше, але куплю, бо класний він.

Олівець для брів Bourjois
(https://beautycrowd.com/uk/post/115994/)
8/10
Гарний колір, гарно малює та тримається, але його мало. За ці ж кошти можна набрати кілька бюджетних варіантів і буде вам щастя.

Олівець для брів Parisa
10/10

Нормальний олівець. Коштує бюджетно, закінчується не швидко. Розповідала про нього дуже давно, знайти посилання не можу, зависаю.

Спонжі для макіяжу.
10/10

Ніколи про них не розповідала. Рожевий то Essence, не вперше його повторюю. М'який, гарно наносить, коштує не дорого. А жовтий - корейський. Не знаю бренд, бо подарунок, а син розідрав упаковку раніше (там мордочка намальована, цікаво стало), ніж у мене з'явився час роздивитися дрібний шрифт. У наборі було 2 яєчка. Якщо десь побачу у продажі, придбаю ще.

Зволожуючий термозахист Biolage
9/10

Зняла зірочку лише тому, що формат крему не зовсім моє. Користувалася довго, продукт економний.

Зволожуючий бальзам Elseve
( https://beautycrowd.com/uk/looks/106809/)
10/10
Це було дуже гарне зволоження. За нагоди, повторю.

Гель для душу Tulipan Negro
(https://beautycrowd.com/uk/post/103539/)
100/10
Це дуже смачно пахне і до останньої краплі не набридло. Хочу ще й інші аромати.

Крем для тіла Міха
10/10

Гарний продукт для усієї родини. Завжди на повторі, але чергую серії.

Сіль для ванни UTerra Native
8/10

Гарно пахла, ванну не фарбувала. Майже не пінилась, хоча обіцяла. Це був подарунок, сама б не купила. Краще щось із магнієм.

Саше гелів для душу L'Аmande
( https://beautycrowd.com/uk/post/109933/)
100/10
Це було прекрасне знайомство. Так, не кожен аромат запав мені до серденька, але нічого подібного я ще не пробувала.

Медове молочко та цукровий скраб для тіла Beeorium
(https://beautycrowd.com/uk/post/113789/)
(https://beautycrowd.com/uk/post/113741/)
10/10
Уміють наші українські бренди робити догляд за тілом. Гарно працює, приємно пахне медом. Використала із задоволенням.

Гель для вмивання Laroche
8/10

Мені воняє сіркою. Хоча з часом аромат трошки вивітрився. Читала, у однієї із красунь спільноти продукт викликав сильну чутливість, бо його не можна використовувати щоденно. Мене ця участь оминула, його використання припало на холодну пору року, коли я активно використовую живильний крем.

Пінка Beauty derm
( https://beautycrowd.com/uk/post/101561/)
10/10
Відмінна знахідка для чутливої шкіри. Я люблю такі делікатні засоби у холодну пору.

Тонер Sane
( https://beautycrowd.com/uk/post/109329/)
10/10
Відмінно заспокоює чутливу шкіру. Треба лише давати час, щоб продукт повністю з обличчя висох перед нанесенням подальшого догляду. Тоді найкращий результат.

Крем для обличчя Nacomi
(https://beautycrowd.com/uk/post/98915/)
10/10
Я думала він безкінечний, а якраз вистачило для вечірнього догляду у холодний період ( з кінця осені до початку весни). Наступного разу придивлюся якусь іншу серію

Крем для обличчя Beauty derm
( https://beautycrowd.com/uk/post/101915/)
10/10
Гарний базовий догляд. За потреби, могла його додавати ще й перед макіяжем.

Ензимна пудра MyiDi
9/10

Улюблена ензимка, яка піниться. Мінус зірка- через деякий час дозатор почав жити свої життям, довелося заклеїти його скотчем.

Крем під очі Garnier Vitamin C
(https://beautycrowd.com/uk/post/100499/)
10/10
Мені сподобався. Не встигла використати до кінця, залишилося близько 2 мл, як я помітила що він став густішим і почав неприємно пахнути. Дуже шкода. Якби користувалася ще й на ніч, такої б халепи не було.

Сироватка Re.care
10/10

Нормальний продукт за свої гроші. Не шкодую.

Сироватка Beauty derm
( https://beautycrowd.com/uk/post/101703/)
10/10
Рятувала мене взимку, коли шкірі не вистачало вологи. Гарний базовий догляд.

Lancome Renergie. Крем з SPF
(https://beautycrowd.com/uk/looks/109544/)
9/10
Знімаю зірочку лише за космічний цінник. Якщо буде можливість отримати тестер такого формату, беріть, не пожалкуєте. Він якийсь бездонний був.

Система карбокситерапії Re.Care
(https://beautycrowd.com/uk/post/111624/)
10/10
Мені сподобався результат. Бренду варто задуматися, щоб випускати етапи 1 та 2 у більшому об'ємі і окремо.

Патчі під очі Instaqood
1/10

Я нічого не зрозуміла. Вони ж нічого не роблять. Трошки волого. Усе.

Патчі Garnier
10/10

Ось тут уже я бачу за що гроші заплачені. Зволожуючі (https://beautycrowd.com/uk/post/113244/) мої фаворити. З вітаміном С ( https://beautycrowd.com/uk/post/116458/) також гарно працюють. Просто у кожного свої задачі.

Патчі від прищів Garnier
(https://beautycrowd.com/uk/post/104631/)
10/10
Свою роботу відмінно виконують. Більшу кількість використав чоловік. Йому подобається, що їх не видно і просто одягом чи випадково рукою не зачепити. З часом вони біліють, але це краще ніж червонюща болюча пляма на обличчі.

Розчин для лінз Aqua comfort
10/10

Я лише ним користуюся. Це не одна пляшка за 3 місяці, але цю зберегла, бо планую розповісти про розчин більш детально.

Дитячий спрей від сонця Garnier
10/10

Гарно захищає дитячу шкіру і не залишає слідів на одязі. Буду ловити знижки на цю лінійку і робити запас.

Аромадифузори
Avenuede de parfums
100/10

Він закінчився ще взимку, але не могла його позбутися, тож він мені ще шафку у ванній ароматизував.

Zuzu
( https://beautycrowd.com/uk/post/110182/)
10/10
Люблю я грейпфрут. Гарний продукт, але якось він швидко закінчився, чи то мені просто мало.

Зубна паста Bisheffect
(https://beautycrowd.com/uk/post/112982/)
9/10
Потрібно кілька днів щоб звикнути до специфічного смаку, але чистила гарно і смак кави не змінювала. Повторити не проти.


Добавка для нервової системи Cava
(https://beautycrowd.com/uk/post/115594/)
10/10
Якщо магній уже не дуже допомагає, варто звернути увагу. Мені подобається якість мого сну тепер.

28 травня, 2026
Марина Набок
28 травня, 2026