Марина Набок

Me Line 04 BB Cream

Me Line 04 BB Cream
Me Line 04 BB Cream
Me Line 04 BB Cream

Для мене бренд Me Line став відкриттям сезону.

Моя чутлива шкіра, схильна до почервоніння, тож часто буває, що легкі ВВ креми дуже видно на обличчі і помітно що нічого не перекривають, ще й плямами можуть бути.

Скажу відразу - мені ВВ крем сподобався. Користуюся уже третій тиждень і зазначу, що це продукт, який працює вдовгу. З кожним використанням стан шкіри буде покращуватися завдяки своєму доглядовому складу. Зараз моє обличчя виглядає більш рівним по тону, підтягнутим, пігментація не виникла.


Я ще не бачила у ВВ кремів настільки багатого складу доглядових компонентів.
- олія рисових висівок пом'якшує;
- вітаміни Е і С захищають від впливу вільних радикалів;
- ретинол (вітамін А) вирівнює тон і текстуру шкірного покриву;
- гліцерин зберігає вологу;
- екстракт водоростей- зволожувальні й регенерувальні властивості;
- екстракт кінського каштана стимулює мікроциркуляцію шкіри;
- олія шипшини зміцнює епідермальний бар'єр.
І це усе доповнено сучасними хімічними фільтрами ( SPF 30) та ще й тонує.
Підходить для всіх типів шкіри.

Me Line 04 BB Cream
Me Line 04 BB Cream

Картонна коробочка з усією необхідною інформацією, була контрольна стрічка, яку неможливо акуратно зняти і потім назад приклеїти. Всередині, немов дорога прикраса, розміщений пластиковий флакон з вакуумним дозатором. Щоб відкрити, потрібно прокрутити кришку проти годинникової стрілки до характерного звуку "клац". Закривається аналогічно у іншому напрямку.

ВВ крем випускається у 2 відтінка Light та Medium. У більшості випадків світлий на мені зовсім не світлий, але тут 100% попадання. Продукт здається щільним, але по шкірі розноситься легко. Має легкий аромат, який вивітрюється після поглинання.

Я використовую ВВ крем зранку на очищену та добре зволожену шкіру прихлопуючими рухами, навіть на область під очима. Усе. Нічого пудрою не фіксую. Моментально обличчя стає краще ніж було. Я не можу сказати як добре носиться ВВ крем протягом дня, бо я після нанесення не бачу його і не відчуваю. Прищі не замаже, це не його задача (на фото видно). У мене гарна доглянута шкіра, ніби там нічого і немає.


Продукт містить у складі ретинол. Його там невелика кількість, але працює на совість. Я з цим активом знайомлюся вперше, тож на початку тестування робила перерви у кілька днів, щоб шкіра призвичаїлась. Крем містить хімічні фільтри SPF 30. Можна ще зверху додати більший захист за потреби. Якщо для робочого дня у офісі, без прямого сонця, то моїй реактивній шкірі цілком достатньо. А ще, у кінці дня обличчя не дуже жирниться, виглядає, ніби підсвічена з середини, а не марафон пробігла.

Якщо при першому затесті вам не зайшло (сухість, стягнутість), не спішіть прощатися. Гарно зволожте, відновіть поживним кремом і спробуйте ще. Трошки терпіння і результат здивує.

29 травня, 2026
Марина Набок
29 травня, 2026