Марина Набок

Шампунь, гель та піна для волосся та тіла 3в1 "Чорниця"

Шампунь, гель та піна для волосся та тіла 3в1 "Чорниця"

Щоб зацікавити дитину у вечірньому купанні, я заохочую робити вибір, чим сьогодні митися. Треба щоб було багато пляшечок, як у мами.

Цей засіб містить
- пантенол - протизапальний засіб;
- гліцерин - утримує вологу;
- сечовина - пом'якшує шкіру;
- бетаїн - зволожує та кондиціонує;
- вітамін В5 зміцнює захисний бар'єр шкіри.

Пляшка пластикова, з якісною кришкою у колір з етикеткою. На звороті є уся необхідна інформація. За потреби, можна перевернути продукт догори дном і так само добре буде стояти. Випускається у єдиному об'ємі 250 мл.


Гель прозорий, середньої густини, смачно пахне ягідками ( мені більше на лохину схоже). Гарно піниться, при потраплянні у очі не пече і легко змивається.

Найбільша перевага засобу, якщо не зважати на бюджетність, це універсальність. Можна і пінку у ванній створити, і волосся вимити, і як гель для душу використати. Волосся і тіло м'які, не сухі, не стягнуті.

30 травня, 2026
Марина Набок
30 травня, 2026