Марина Набок

Моє фарбування волосся

Моє фарбування волосся

Хочу зазначити, що я не колорист, не перукар, не скажу що роблю усе вірно і саме так правильно. Це лише мій досвід, тож нічого не відмічаю. Тут як з ліками, усе індивідуально, консультуйтеся зі своїм спеціалістом 😅

За свої 35 років я спробувала усі доступні природні відтінки та тони ( крім синіх, зелених, рожевих). Потім років 8 трималася без експерементів. Зараз повністю визначилась, що у душі блондинка, але з віком супер блонд мені уже не так пасує як у школі.

Фарбуюся самостійно. Якби щоразу просила чоловіка, то уже давно була б "розлученка з прицепом" і усе одно б фарбувалася самостійно 😅.
Я обираю професійну аміачну фарбу, 9-го рівня тону ( сподіваюся, вірно написала).
На вагах змішую по 30-40 грамів фарбу та окисник у співвідношенні 1:1, як вказано у інструкції.

А далі ванна, дзеркало і " Боже дапамажи".

Наношу лише на коріння, але так як половина процесу проходить всліпу, то десь зайве нанесу, то можу пропустити. Волосся у мене не густе, тож це не довго. Мій натуральний колір - русий, ненависний мені відтінок сірої миші, то погрішності не сильно у око кидаються. Та й з часом досвід приходить.

Витримую 20 хвилин і промиваю водою, використовуючи шампунь глибокого очищення по усій довжині та якусь живильну маску.
Тонування не використовую, бо мені і так гарно.
На фото результат через два миття і відтінок трошки різниця, бо на телефон і камеру.

Дякую, що дочитала до кінця
♥️

31 травня, 2026
Марина Набок
31 травня, 2026