NINELESS A-Control 10% Azelaic Acid Serum - сироватка з азелаїновою кислотою
моє перше знайомство з брендом та таким продуктом як "сироватка":
спробувала засіб у вигляді пробнику
- сироватка абсолютно безбарвна, прозора, доволі рідка, без запаху (відсутність ароматизаторів, тому підійде для чутливої шкіри)
- м’яко, але ефективно бореться з недоліками шкіри, зменшує запалення,
- завдяки фільтрату слизу равлика, після нанесення відчувається легка липкість, але вона швидко зникає, продукт дуже добре/швидко поглинається
- в місцях нанесення шкіра стає більш мʼякою та пружною
- підсушує, але при цьому не стягує шкіру, а дає приємне охолодження
- зменшує пігментацію і вирівнює тон шкіри, екстракт центелли азіатської додатково прискорює процес регенерації
- чудовий праймер під макіяж
відчуття та враження дуже приємні, чудовий склад та економне використання 👍🏻(мені навіть з пробнику на декілька днів вистачило :)
*назва бренду дослівно означає «мінус дев'ять» і символізує відсутність 9 потенційно шкідливих компонентів у складах (парабенів, силіконів, сульфа тів, мінеральних олій тощо), в них:
- ефективні активи для обличчя: бренд відомий своїми робочими сироватками (наприклад, з азелаїновою кислотою)
- філософія мінімалізму: склад продуктів лаконічний, об'єднує натуральні компоненти з передовими технологіям
- також є лінійки для шкіри голови та догляду за волоссям
а ви знайомі з цим брендом? 🌿можливо тестили цю сироватку?












Коментарі (0)