getejra

Нарешті термотуш від Maybelline New York

Нарешті термотуш від Maybelline New York

Чергова нова туш від Maybelline, але вперше новинка - саме термотуш. Я обожнюю саме цей вид тушей за швидкий легкий демакіяж без розмазування та слідів потім. На моїх віях ця туш поводиться трохи дивно, тому я досі не склала про неї однозначні враження. ЇЇ позиціонують як туш для подовження та розділення - з першим дійсно все ок, а от з другим - на мені працює навпаки. Про все пишу і показую далі детально.

Має красивий срібний блискучий флакон-тубу 7 мл. Була дуже гарно презентована та запакована.

Веганський склад протестований офтальмологами. Продукт є гіпоалергенним і підходить для людей із чутливими очима або тих, хто носить контактні лінзи.

Має зручну щіточку Tubing Extender зі сферичним наконечником і пірамідальними щетинками для ефективного розділення, подовження і максимально покриття вій без злипання.

Має класичний чорний колір (Very Black) та легку консистенцію, при тому не рідку як це часто буває у нових тушей.

Туш створена за технологією Care-In-Tubes. Завдяки формулі, збагаченій олією каріте та рициновою олією, засіб забезпечує живильну, кондиціонувальну та зміцнювальну дію.

На красивих від природи віях практично будь-яку туш можна показати з вау-ефектом. Але я ніколи не орієнтуюсь на такі фото. Я шукаю до/після з такими віями як у мене: короткими, тонкими, майже без природнього вигину, які стирчать у різні сторони. І ось тоді вже вирішую як ця туш виконує свої обіцянки. На моїх віях ця туш підкреслила ще більше їхню недосконалість, хоча дійсно подовжила, але замість розділення - навпаки зліпила.

Змивається дуже швидко та легко - достатньо просто теплої води. З вій знімається панчішками. Саме за це я обожнюю термотуші і мала вже не одну від різних брендів, як дорожчих так і дешевших. І те, що відбувається у мене з цією - вперше. Тому про основні мінуси наступний пункт.

Бренд обіцяє стійкий ефект до 24 годин, на мені ж туш осипається буквально за кілька годин, особливо з нижніх вій - за півтори години вона обсипалась повністю. Про те, що у мене сиплеться туш я почула від колег, подруг та хлопця. При тому щоразу я все витирала, але вона продовжувала сипатись далі. Дощ і сльози відповідно вона також не витримує.

Також при фарбуванні відбивається на верхніх повіках.

Читаючи враження інших дівчат, мені хочеться думати, що мені просто потрапив якийсь трохи бракований зразок туші, адже в них немає ні осипань, ні вдібивань, туш стійка та дійсно гарно розділює вії. На зараз я нею фарбую лише верхні вії і в один шар, та не зачіпаючи тонкі війки в кутиках

Подібна історія тільки навпаки: у всіх сипалась, а у мене трималась чудово, була з попередньою новинкою бренду - Lash Sensational Body.

Сподіваюсь, що ця туш вийде в коричневому відтінку і там буде допрацьована формула.

02 червня, 2026
getejra
02 червня, 2026