Нарешті термотуш від Maybelline New York
Lash Sensational Tubes
Чергова нова туш від Maybelline, але вперше новинка - саме термотуш. Я обожнюю саме цей вид тушей за швидкий легкий демакіяж без розмазування та слідів потім. На моїх віях ця туш поводиться трохи дивно, тому я досі не склала про неї однозначні враження. ЇЇ позиціонують як туш для подовження та розділення - з першим дійсно все ок, а от з другим - на мені працює навпаки. Про все пишу і показую далі детально.
Має красивий срібний блискучий флакон-тубу 7 мл. Була дуже гарно презентована та запакована.
Веганський склад протестований офтальмологами. Продукт є гіпоалергенним і підходить для людей із чутливими очима або тих, хто носить контактні лінзи.
Має зручну щіточку Tubing Extender зі сферичним наконечником і пірамідальними щетинками для ефективного розділення, подовження і максимально покриття вій без злипання.
Має класичний чорний колір (Very Black) та легку консистенцію, при тому не рідку як це часто буває у нових тушей.
Туш створена за технологією Care-In-Tubes. Завдяки формулі, збагаченій олією каріте та рициновою олією, засіб забезпечує живильну, кондиціонувальну та зміцнювальну дію.
На красивих від природи віях практично будь-яку туш можна показати з вау-ефектом. Але я ніколи не орієнтуюсь на такі фото. Я шукаю до/після з такими віями як у мене: короткими, тонкими, майже без природнього вигину, які стирчать у різні сторони. І ось тоді вже вирішую як ця туш виконує свої обіцянки. На моїх віях ця туш підкреслила ще більше їхню недосконалість, хоча дійсно подовжила, але замість розділення - навпаки зліпила.
Змивається дуже швидко та легко - достатньо просто теплої води. З вій знімається панчішками. Саме за це я обожнюю термотуші і мала вже не одну від різних брендів, як дорожчих так і дешевших. І те, що відбувається у мене з цією - вперше. Тому про основні мінуси наступний пункт.
Бренд обіцяє стійкий ефект до 24 годин, на мені ж туш осипається буквально за кілька годин, особливо з нижніх вій - за півтори години вона обсипалась повністю. Про те, що у мене сиплеться туш я почула від колег, подруг та хлопця. При тому щоразу я все витирала, але вона продовжувала сипатись далі. Дощ і сльози відповідно вона також не витримує.
Також при фарбуванні відбивається на верхніх повіках.
Читаючи враження інших дівчат, мені хочеться думат и, що мені просто потрапив якийсь трохи бракований зразок туші, адже в них немає ні осипань, ні вдібивань, туш стійка та дійсно гарно розділює вії. На зараз я нею фарбую лише верхні вії і в один шар, та не зачіпаючи тонкі війки в кутиках
Подібна історія тільки навпаки: у всіх сипалась, а у мене трималась чудово, була з попередньою новинкою бренду - Lash Sensational Body.
Сподіваюсь, що ця туш вийде в коричневому відтінку і там буде допрацьована формула.







































Коментарі (0)