yanataka767

Cosmic Brushes Angelic Palette

Cosmic Brushes Angelic Palette
Cosmic Brushes Angelic Palette
Cosmic Brushes Angelic Palette

Пакування неймовірне. Картон, наче глазурований, переливається у всі кольори веселки. Випукле золотаве тиснення відчуваються розкішно. Мабуть, разом з Death Tarot Palette це найгарніші пакування в Cosmic Brushes. Відчуття, наче тримаєш дорогоцінну перлинку.

Це маленька палітра, формату як Gothic palette. Тож маємо 12 кольорів, з них 8 матових і 4 шимерних. Розкладка тут дуже логічна. Так і хочеться зробити просто чотири макіяжі, беручи по вертикалі три кольори. Але я намагалась трохи урізноманітнити це. Пропоную розпочати з обговорення макіяжів.

Affirmation - шикарний насичений колір червоного дерева. Легко нашаровується та розтушовується, практично не осипається. Можливо працювати з ним лише в техніці від темного до світлого. Далі трохи підтушувати краї світлим матовим і готово.

Graceful - світлий, пастельний персиковий. Я не знаю що треба зробити на виробництві аби створити такі погані персикові тіні, це ж наче не складний колір. Основна проблема - його не видно на моїй шкірі. Лише з білою базою можливо побачити легкий натяк на колір. Такого приколу від Cosmic Brushes я не очікувала. Підійде тільки для тушування країв у темних кольорах, і то треба наносити дуже легко, бо він вибілює інші відтінки. Найбезглуздіший колір в палетці.

Halo - спокійні персиково-золоті блискітки на прозорій базі. Під певним освітленням видно срібні та блакитні кольори. У всій красі відкривається лише на темній базі. В нюдових макіяжах він спокійний і простенький (в кінці покажу порівняння з іншими блискітками)..

Blessed - розбілений пастельний блакитно-волошковий. Та ж біда що й з персиковим Graceful - його не видно на очах. Єдина можливість для нього - внутрішній куток з білою базою.

Transcend - має цікавий лавандово-зелений підтон. Затемнила ним, і навіть стрілочку маленьку зробила, хоч і перекрила аквалайнером (шкода).

Divine - світлий фіолетовий, з мінімальною кількістю рожевого, в мейк вписався красиво. В нанесенні проблем не бачила.

Angelic - холодні рожево-блакитні блискітки з легкою сірою базою. Дуохрома майже не видно, просто симпатичне сяйво. Сам макіяж зробила дуже швидко, аж здивована.

Elegant - світлий блакитно-бірюзовий. На жаль, в мою оливкову шкіру тушувався не найкращим чином. На очах виглядає блакитнішим ніж на свотчі. З білою базою працював краще. Отримала більше насиченості та простішої розтушовки.

Cherub - просто теплий рожевий, з легкою сірістю. Простий у використанні, але не думаю що це мій компліментарний рожевий. Зверху на нього намагалась нанести Affirmation, але він злітає і не може достатньо затемнити макіяж. Тому зробила ним легку стрілку.

У внутрішній куток на білу базу клала Blessed. В попередньому макіяжі вийшло краще. Тут наче кольору не вистачає, він напівпрозорий і блідий.

Ethereal - на свотчі було дууууже гарно. Переливався з блакитного в яскраво-зелений. А текстура яка ніжна, просто мрія. По факту на очах просто блакитний блиск, переливи складно побачити. В порівнянні з іншими блискітками текстура більш кремова. Протягом дня Ethereal тримався чудово. До якості нарікань не маю.

Everlasting - темний синьо-бірюзовий. В палетці зеленіший, але на очах в синій віддає. Колір страшенно пігментований. Краї розтушувати важко, тому лише світлі матові тут допоможуть.

Illuminate - топер з цікавими світло-зеленими блискітками. Нагадав On Topper the World Palette від Clionadh, тільки текстура значно приємніша, гладенька, але й не сяє так шалено. В деякому освітленні ловлю дуохром з зеленого в фіолетово-рожеві блискітки.

  • Не розумію як так можливо, що 2 матових з 8-ми неможливо використовувати. Куди дивились виробники - неясно. До Cosmic Brushes я мала величезний кредит довіри. В голову навіть не приходила думка почекати на огляди, а далі вже вирішити чи замовляти, чи ні. Це ж мій улюблений інді-бренд, в них всі палетки ідеальні, але це виявилась трошки не правда.
  • Усі матові тіні пилять страшно, але під очима все чисто. Вони наче як крейдові й дуже мʼякого помелу. Абсолютно не схожі на інші палетки бренду.
  • Найтемніший Everlasting страшенно пігментований. Кожен раз як роблю свотч тіні наче відпадають від пальця. Affirmation в цьому плані класичний, більш зрозумілий затемнюючий. Але до таких темних кольорів хотілось би пігментовані середні кольори. Цього не сталось, бо всі інші відтінки це пастель, яка краще за все працює на білій підложці. І тут треба прям думати як будувати макіяж, аби він був гармонійним.
  • З матовими обов'язково працювати від темного до світлого. Через цей пил в текстурі тіні не нашаровуються нормально і не хочуть липнути одне до одного.

Nicole | Beauty Crowd запропонувала порівняти Angelic з Delights Palette. Я не робила свотчі шимерів, бо жодна палетка Cosmic Brushes не має таких схожих кольорів. То ж я звернула увагу лиш на матові. Схожий настрій є, але кольорів один в один не має. До речі, на свотчах як раз можна побачити на скільки бліді тіні з Angelic (крім Everlasting), на відміну від матових Delights.

Також я перевірила інші свої палітри від Cosmic Brushes і знайшла п'ять дуже схожих кольорів. Різниця мінімальна лише в підтонах. Думаю на очах це виглядатиме однаково.

По матовим висновок не втішний. На п'ять кольорів з восьми в мене є дюп. І два кольори з восьми неможливо використовувати. Результат не дуже. Питання: Навіщо тоді мати цю палетку? А я скажу - блискітки.

Сяючі тіні не осипаються. Тримаються весь день, не скочуються, повіко не дряпають. Наносяться пензлями, пальцем та не потребують липкої бази. Чудовий варіант для щоденного використання. Коли хочеться літніх кольорів, але не яскравих тіней на очах.

Це найлегші кольорові топери які я маю в колекції. Так, це не блискітки та мультихроми, як у Clionadh, але й ціна палетки як 1,5 рефіли цього бренду.

Мабуть, найбільше мені до душі Illuminate. Це складний колір, який грає залежно від освітлення і за ним цікаво спостерігати. Відтінок Halo фантастичний у смокі, сяє безмежно. Angelic пречудово пасує до більш холодних матових кольорів. А Ethereal найбільш яскравий і соковитий колір в палітрі. Одразу навіює настрій морського відпочинку.

Отже, це основна причина через яку палетка залишиться в мене. Сяючі тіні прості, зрозумілі й пасують в будь-який макіяж. Для цікавості робила свотчі на очах з нюдовими матовими. Вийшло симпатично та акуратно, те що треба на кожен день. Ну і за гарне оформлення палітри не забуваємо. На неї приємно дивитись і тримати в руках.

В кінці огляду ледве не забула додати експериментальний макіяж. В ньому брали участь усі 12 кольорів з палетки. Вийшло симпатично. Знаю, об'єктивно, це далеко не найкраща палетка на ринку. Але ось дивлюсь на макіяжі та любуюсь, подобається фінальний результат. Думаю в майбутньому користуватись лише топерами, а матові брати з інших палеток Cosmic Brushes. Бо банально це простіше і легше у створенні кольорових образів.

Ось такі мої думки про палетку Angelic. Що скажете про кольорову історія? Чи сподобались макіяжі?

03 червня, 2026
yanataka767
03 червня, 2026