Missmili

L’Oreal Paris Revitalift Filler Glass Skin Liquid Cream

L’Oreal Paris Revitalift Filler Glass Skin Liquid Cream

Ну ця новинка від L’Oreal Paris - просто захват!Це дуже легкий,майже невагомий крем-емульсія,який ідеально підійде на теплу пору року.У складі - зволожувальна гіалуронова кислота,ніацинамід,вітамін С та пантенол - усе для того, щоб зробити шкіру сяючою, гладенькою та доглянутою.

Крем має дуже красиве та зручне пакування - скляну видовжену пляшечку з дозатором об’ємом 50 мл.Виробник зазначає,що для одного використання потрібно 3-5 натискань,але мені цілком вистачало і двох)

L’Oreal Paris Revitalift Filler Glass Skin Liquid Cream

Текстура дуже легка,тому крем чудово підійшов і як основний догляд,і як база під макіяж.Він швидко вбирається,не скочується та не конфліктує з іншими засобами.

Після нанесення фініш сяючий,навіть злегка вологий,але без жирності. На шкірі немає плівки чи липкості.На дотик шкіра м’яка та гладенька,добре відчувається зволоження.

Аромат у крему приємний,хоча і досить інтенсивний.

Revitalift Filler Glass Skin Liquid Cream - це дуже класний та легкий варіант на літо,без зайвого обтяження

04 червня, 2026
Missmili
04 червня, 2026