Topface PRO Comb & Fill Brow Pen
Мій перший досвід з маркером для брів 🤎
Зазвичай брови я оформлю за допомогою автоматичних мікроолівчиків, але спробувати формат маркеру було цікаво. Для знайомства з таким засобом обрала маркер від бренду Topface.
Він має об'єм 1 мл, виготовлений у Німеччині.
Я бачила такі маркери, у яких аплікатор був у формі тоненького пензлика, щоб штрихами заповнювати прогалини на бровах, ніби малюючи волоски. В цьому маркері аплікатор дуже цікавий. Він фетровий, скошений, з маленькими зубчиками, який малює одразу чотири волосинки. Сам кінчик у аплікатора гостренький, тому за допомогою нього можна зробити один волосок.👍🏻
Я обрала для себе відтінок 004 Cocoa Line - це коричневий відтінок, не надто темний, мені підходить чудово.
У використанні такий формат виявився доволі зручний. Мені подобається за допомогою цього маркеру промальовувати волоски на початку брів, де їх не вистачає, ніби робити ефект загущення брів, а також легенько проходжусь по всій брівці, заповнюючи прогалини, де потрібно. Виглядає дуже натурально.
Та й оформлення брів відбувається значно швидше - не потрібно нічого розташовувати та прочісувати, як після звичайного олівця.
Маркер має гарну стійкість - тримається протягом дня, змивається за допомогою засобів для демакіяжу, шкіру не тінтує.
Тому мій перший досвід з використанням такого формату для оформлення брів був вдалий. Буду й надалі використовувати такі засоби, адже це легко, швидко та зручно.














Коментарі (0)