anya_kozachenkoo

Topface Brow Freeze Gel

Topface Brow Freeze Gel

Гель для брів - це той засіб, який я використовую щодня, тому закінчується він в мене доволі швидко. Зазвичай коли в мене закінчується гель я завжди в пошуку якогось нового, хочеться спробувати щось цікаве.
Цього разу мою увагу привернув гель для брів від Topface. Він має дуже гарну упаковку - білий глянцевий тюбик золотистими надписами, до речі, дизайн по вайбу схожий на дизайн пудри, про яку я вчора розповідала.
Об'єм у гелю щедрий - цілих 10 г, виготовлено у Туреччині.

Topface Brow Freeze Gel
Topface Brow Freeze Gel

Окрім дизайну, мене ще й зацікавив сам аплікатор-щіточка. Такою щіточкою я ще раніше не користувалася. Вона силіконова, м'якенька, шкіру не дряпає, комфортно наносить засіб на брови. Маленькі щетинки мають чотири ряди.
Гель не ароматизований, ніякого аромату клею, як часто буває в таких гелях, немає.

Сам гель прозорий, текстура не дуже густа, легка.
На щіточку набирається достатньо засобу для того, щоб оформити одну брівку.
Фіксує гель добре, можна вкласти волоски в будь-яку сторону куди потрібно і він буде все тримати.
Найбільше мені сподобалося, що після того як гель схоплюється, брови не стають жорсткими і такими як соломинки, вони залишаються м'якими, але вкладеними. Немає відчуття, що на бровах щось є, ніби як склеєне, все відчувається дуже комфортно.
І найголовніший його плюс - це те, що скільки б разів ви не намагалися його нашарувати на брови, він не залишає абсолютно ніякого білого нальоту, навіть після висихання.

Також у цього гелю у формулі є доглядові компоненти - арганова олія, олія авокадо  вітамін Е та про вітамін B5.
Я задоволена цим гелем - він гарно вкладає, робить брови акуратними, доглянутими і, найголовніше, не обтяжує волоски, не осипається та не залишає білого нальоту.
А ще подивіться, який приємний смаколик мені поклали до замовлення, справжній брендовий медяник🥰.

04 червня, 2026
anya_kozachenkoo
04 червня, 2026