V-R-O-D-L-Y-V-A

Real Barrier

Real Barrier

Привіт BC 🖤

Я нарешті знайшла собі ідеальний сонцезахисний засіб на літо. Ще й від одного з найулюбленіших корейських брендів.

Серія: Aqua Soothing

Показую 🤗

Упаковка. Є зовнішня картонна, де вся інфа корейською мовою, вона ж дублюється на тубі. Туба сама невелика, м'яка, з акуратним носиком для нанесення.

Об'єм: 50 мл.

Формула добре підійде для нормальної та сухої шкіри та не дуже для дуже чутливої ​​шкіри. Також, ймовірно, буде комфортний жирній та комбі шкірі завдяки силіконам, які дають легке відчуття та зменшують жирний блиск.

У мене шкіра щось між нормальною та чутливою з періодично сухими локаціями навесні/восени.

Тут дуже сильний УФ-захист, один із найкращих наборів фільтрів на ринку: фотостабільний, широкий спектр захисту, без старих фільтрів на кшталт оксибензону та октиноксату. Також тут гарна зволожуюча база. Є: гліцерин, пропандіол, бутиленгліколь, пентиленгліколь, еритритол, безліч форм гіалуронової кислоти, пантенол. Зволоження я б сказала вище середнього.
В формулі присутні і корисні активи:

  • ніацинамід - зміцнення бар'єру, контроль себуму, вирівнювання тону;
  • центелла азіатська - заспокоєння шкіри;
  • аденозин - антивіковий компонент;
  • токоферол (вітамін Е) - антиоксидант;
  • ліпіди та фітостероли для підтримки бар'єру.

Не відмінний для чутливої ​​шкіри через ефірні олії та віддушки у складі, так як це потенційні подразники. Також дуже багато рослинних екстрактів: ним, баклажан, куркума, броколі, ромашка, хризантема та інші. Вони не шкідливі власними силами, але кожен додатковий рослинний компонент трохи збільшує ризик індивідуальної реакції.

Колір: біло-ментоловий. Трохи зелений відтінок лосьону зовсім не видно на шкірі. Це не СС-крем, який маскував би почервоніння. Цей засіб декоративно не перекриває і що найголовніше взагалі не вибілює обличчя.

Запах: легкий, свіжо-ментоловий. Він ледве вловимий, на обличчі не відчутний.

Текстура: легка, дуже приємна, швидко розподіляється по шкірі та швидко вбирається. Не потрібно чекати по 15-30 хв, щоб вийти надвір. Буквально 5 хв і гуляй.

Фініш: зволожений та напівматовий, з легким нежирним сяйвом. Шкіра пом'якшується, стає ніжнішою і є відчуття холодка. А я обожнюю охолоджувальні засоби на літо, особливо коли вранці наношу перед виходом - це одразу бадьорить і ніби полегшує шкіру. Думаю, подібний ефект сподобається тим, хто має часті відтіки обличчя.

  • лосьон відмінно підійшов моїй чутливій шкірі;
  • мені подобається ця легкая текстура і свіжий запах;
  • кайфую від охолоджуючого ефекту;
  • швидкий розподіл та вбирання в шкіру, що дуже зручно;
  • користуюся другий місяць і досі шкіра бліда як смерть, що для мене привабливо;
  • засіб відмінно зволожує шкіру і надає заспокійливих відчуттів;
  • ідеально підходить під усі мої тональні засоби, допомагає їм краще виглядати на шкірі у макіяжі.

Дякую що приділила мені час і була зі мною, лови пурпурне серце 💜

04 червня, 2026
V-R-O-D-L-Y-V-A
04 червня, 2026