Real Barrier
Aqua Soothing Sun Lotion SPF50+PA++++
Привіт BC 🖤
Я нарешті знайшла собі ідеальний сонцезахисний засіб на літо. Ще й від одного з найулюбленіших корейських брендів.
Серія: Aqua Soothing
Показую 🤗
Упаковка. Є зовнішня картонна, де вся інфа корейською мовою, вона ж дублюється на тубі. Туба сама невелика, м'яка, з акуратним носиком для нанесення.
Об'єм: 50 мл.
Формула добре підійде для нормальної та сухої шкіри та не дуже для дуже чутливої шкіри. Також, ймовірно, буде комфортний жирній та комбі шкірі завдяки силіконам, які дають легке відчуття та зменшують жирний блиск.
У мене шкіра щось між нормальною та чутливою з періодично сухими локаціями навесні/восени.
Тут дуже сильний УФ-захист, один із найкращих наборів фільтрів на ринку: фотостабільний, широкий спектр захисту, без старих фільтрів на кшталт оксибензону та октиноксату. Також тут гарна зволожуюча база. Є: гліцерин, пропандіол, бутиленгліколь, пентиленгліколь, еритритол, безліч форм гіалуронової кислоти, пантенол. Зволоження я б сказала вище середнього.
В формулі присутні і корисні активи:
- ніацинамід - зміцнення бар'єру, контроль себуму, вирівнювання тону;
- центелла азіатська - заспокоєння шкіри;
- аденозин - антивіковий компонент;
- токоферол (вітамін Е) - антиоксидант;
- ліпіди та фітостероли для підтримки бар'єру.
Не відмінний для чутливої шкіри через ефірні олії та віддушки у складі, так як це потенційні подразники. Також дуже багато рослинних екстрактів: ним, баклажан, куркума, броколі, ромашка, хризантема та інші. Вони не шкідливі власними силами, але кожен додатковий рослинний компонент трохи збільшує ризик індивідуальної реакції.
Колір: біло-ментоловий. Трохи зелений відтінок лосьону зовсім не видно на шкірі. Це не СС-крем, який маскував би почервоніння. Цей засіб декоративно не перекриває і що найголовніше взагалі не вибілює обличчя.
Запах: легкий, свіжо-ментоловий. Він ледве вловимий, на обличчі не відчутний.
Текстура: легка, дуже приємна, швидко розподіляється по шкірі та швидко вбирається. Не потрібно чекати по 15-30 хв, щоб вийти надвір. Буквально 5 хв і гуляй.
Фініш: зволожений та напівматовий, з легким неж ирним сяйвом. Шкіра пом'якшується, стає ніжнішою і є відчуття холодка. А я обожнюю охолоджувальні засоби на літо, особливо коли вранці наношу перед виходом - це одразу бадьорить і ніби полегшує шкіру. Думаю, подібний ефект сподобається тим, хто має часті відтіки обличчя.
Особливості при використанні:
- лосьон відмінно підійшов моїй чутливій шкірі;
- мені подобається ця легкая текстура і свіжий запах;
- кайфую від охолоджуючого ефекту;
- швидкий розподіл та вбирання в шкіру, що дуже зручно;
- користуюся другий місяць і досі шкіра бліда як смерть, що для мене привабливо;
- засіб відмінно зволожує шкіру і надає заспокійливих відчуттів;
- ідеально підходить під усі мої тональні засоби, допомагає їм краще виглядати на шкірі у макіяжі.







