Art Collection LCF
Свотчі нової колекції ✨
У бренда LCF нова симпатична колекція , так це бюджетна косметика , але виготовлена там де і більш імениті косметичні бренди , та й текстури іноді повторюються )
Що сподобалось , а що ні , дивиться далі 🫧
🫧
Помади 🩷
В колекції два виду помад : у довгих футлярах матові та у звичайних - сатинові .
Матові нагадали помади з колекції Прованс , в мене була така , досить гарна якість.
Фініш матовий , але не глухий.
Є відтінки які нагадують відомі номера олівців Глембі.
На свотчі зверху вниз 1-5 відтінки .
Звичайні помади мають сатиново - матовий фініш і там є дійсно цікаві таупово лілові відтінкі .
На фото 6-4-3.
🫧
Хайлайтер в стіку цікавий , в мене є подібний від Кіко та Діор , так цей коштує в 10 чи в 20 раз дешевше , але виглядає досить гарно.
є два відтінка : золотий та рожеве золото , фініш кремово пудровий , тушується гарно .
🫧
Пал етка контурна.
є два відтінки , в 01 світлі консилери та хайлайтер , а ось в 02 зелений для маскування та досить темні контури .
Текстура показалась досить жирною, тобто для власниць жирної шкіри навряд чи підійде .
🫧
Тут різне :
- Палетка тіней у пастельних та нюдовий кольорах , по пігментаціі нормальна
- тіні гліттер - не дуже сподобалось , там 4 відтінки , це крупний та трошки колкий глітер на прозорій гелевій основі . Ну я б не брала мабуть таке .
- база під макіяж - не прям силіконова , приємна на дотик ;
- ще були кремові тіні та палетка для брів , але фото не зробила )))
Ціни приємні , без знижки кожен продукт 70-90 грн , крім палетки .
Собі брати не буду , бо є повно косметики , але кому треба скласти щось нове в косметичку, я б придивилась до помад , Хайлайтер в стіку та палетка тіней.
Що сподобалось вам ?




















Коментарі (0)