alena.rosee

Art Collection LCF

Art Collection LCF

У бренда LCF нова симпатична колекція , так це бюджетна косметика , але виготовлена там де і більш імениті косметичні бренди , та й текстури іноді повторюються )

Що сподобалось , а що ні , дивиться далі 🫧

Помади 🩷

В колекції два виду помад : у довгих футлярах матові та у звичайних - сатинові .

Матові нагадали помади з колекції Прованс , в мене була така , досить гарна якість.

Фініш матовий , але не глухий.

Є відтінки які нагадують відомі номера олівців Глембі.

На свотчі зверху вниз 1-5 відтінки .

Звичайні помади мають сатиново - матовий фініш і там є дійсно цікаві таупово лілові відтінкі .

На фото 6-4-3.

Хайлайтер в стіку цікавий , в мене є подібний від Кіко та Діор , так цей коштує в 10 чи в 20 раз дешевше , але виглядає досить гарно.

є два відтінка : золотий та рожеве золото , фініш кремово пудровий , тушується гарно .

Палетка контурна.

є два відтінки , в 01 світлі консилери та хайлайтер , а ось в 02 зелений для маскування та досить темні контури .

Текстура показалась досить жирною, тобто для власниць жирної шкіри навряд чи підійде .

Тут різне :

  • Палетка тіней у пастельних та нюдовий кольорах , по пігментаціі нормальна
  • тіні гліттер - не дуже сподобалось , там 4 відтінки , це крупний та трошки колкий глітер на прозорій гелевій основі . Ну я б не брала мабуть таке .
  • база під макіяж - не прям силіконова , приємна на дотик ;
  • ще були кремові тіні та палетка для брів , але фото не зробила )))

Ціни приємні , без знижки кожен продукт 70-90 грн , крім палетки .

Собі брати не буду , бо є повно косметики , але кому треба скласти щось нове в косметичку, я б придивилась до помад , Хайлайтер в стіку та палетка тіней.

Що сподобалось вам ?

20 січня, 2025
alena.rosee
20 січня, 2025