Iryna_beauty

Брала би його постійно, якби не один нюанс

Брала би його постійно, якби не один нюанс

З проблемою випадіння волосся я борюсь з кінця літа / початку осені, перепробувала вже багато різних засобів, черга дійшла й до спрею від Comex. Скажу відразу, що він має дуже багато плюсів і тільки всього один мінус для мене.

Плюси:

  • Великий об'єм
  • Низька ціна, особливо зараз, зі знижкою 50 %
  • Хороший склад
  • Приємний запах. Запах в подібних спреях мені рідко подобається, а тут легкий приємний ненав'язливий аромат.
  • Дозатор у вигляді спрею, який, до речі, дуже добре розпилює засіб.
  • Український виробник

З мінусів, він для мене тільки один - спрей жирнить волосся( В мене жирний тип шкіри голови, я мию волосся щодня, незмивні засоби ( які я наношу на корені) відразу відчуваються чимось зайвим. Спрей можна нанести на мокре вимите волосся і висушити, волосся не буде виглядати брудним відразу, просто трохи швидше забрудниться. Але якщо у вас волосся брудниться не так часто як в мене, можливо, для вас це буде меншою проблемою ніж для мене. Якби моє волосся після цього спрею не бруднилось швидше ніж зазвичай, для мене цей засіб був би майже ідеальним.

Поки тільки два засоби від випадіння не бруднять моє волосся, це спрей від Weleda і ось цей гідролат https://club.makeup.com.ua/post/63326/

Брала би його постійно, якби не один нюанс
Брала би його постійно, якби не один нюанс
Брала би його постійно, якби не один нюанс
Брала би його постійно, якби не один нюанс

Ефект. Щоб відчути ефект від подібних засобів треба користуватися ними довго і регулярно. Рекомендується також не просто розпилювати засіб на корені, а й втирати в шкіру, робити масаж, можна спеціальною щіткою.

В мене ефект є, волосся випадає менше, вже не сипеться як раніше, але ще є над чим працювати. Але я не можу сказати, що цей ефект саме від цього засобу, тому що користуюсь різними засобами ( на фото) а також п'ю вітаміни для волосся.

Всім гарного здорового волосся!)

03 лютого, 2025
Iryna_beauty
03 лютого, 2025