Blondie_rs

Романтичний бальзам для губ Girlwood

Романтичний бальзам для губ Girlwood

Всім привіт! Давненько з вами не бачились. На днях сиділа я на кухні... та зрозуміла, що зовсім скоро День святого Валентина ❤️ Тож, це неодмінна нагода потішити себе новими "смаколиками". Шукала щось нетипове, цікаве, та найбільше до романтичної аури мені підійшла косметика Girlwood. Починаючи від пакування - закінчуючи резльтатом. Сьогодні детально розповім вам про цей милий бальзам для губ, у якого дизайн дуже тематичний та створений з любовʼю.

На початок пропоную вам коротенький відеоогляд. Бальзамчик йде у білій коробці з безліччю сердечок. На корпусі пакування можемо знайти всю інформацію про продукт: виробництво, склад, властивості та термін придатності. Саме пакування бальзаму має рожеве дівчаче забавлення, а на дотик це досить плотний матовий пластик. На кінчику корпусу є кнопка, завдяки якій можна висувати продукт (назад не закручується).

Щодо складу: тут ми можемо знайти мій улюблений сквалан та токоферил ацетат.

І як же не зупинитись ще на цьому дизайні з сердечком! Щоправда, наносити його не зовсім зручно, адже текстура в бальзаму дуже тануча, тож під час нанесення продукт легко може повиносити за межі "аплікатора". Я люблю, щоб було чистенько, тому приходиться щоразу витирати довкола краєчків. Відтінок важко зрозуміти з пакування - він виглядає досить темним, рожево-червоним. Віддушка тут майже непомітна, легка, приємна, з ніжною солодинкою.

Після першого проведення бальзам почав "танути", наче масло. Він має півпрозору формулу, відповідно, колір не такий пігментований, як у самому пакуванні. Але є й мінус такої текстури - це нерівномірне нанесення. Її слід добре розподілити, поправити пальчиком чи кілька раз розтерти між губами.

Ну і на губах виглядати може також досить по-різному залежно від освітлення. Вживу він виглядає все ж більш червоним, ніж рожевим. Кінцевий відтінок ще може залежати від вашої природньої пігментації губ та кольоротипу шкіри. В мене губи майже зливаються з обличчям, тому й відтінки часто виглядають значно темніше, чим, навіть, в стіку.

По відчуттям мені бальзам сподобався. Він не загоює, а лиш помʼякшує та легко зволожує губи. Шелушинки не підкреслює, і це вже великий його плюс! Може використовуватись як декоративний засіб, або як базовий доглядовий. Тільки от наніч його не намастиш, бо на ранок подушка буде зацілована 😊

Цей бальзам точно стане твоїм улюбленцем, а також прикрасить твій святковий романтичний вечір💋

Його мʼяка тануча формула ніжно дбає за губами, не підкреслюючи шелушіння. Надає рожево-червоного відтінку, легко зволожує та помʼякшує губи.

Розхід у нього достатньо великий, на відміну від більш твердих текстур, а за рахунок цієї мʼякості бальзам лягає не завжди рівномірно.

Бажаю всім приємного вечора та соковитих губ! 💋

06 лютого, 2025
Blondie_rs
06 лютого, 2025