#smilemakeupclub
"Ти пахнеш на всі 100... років 👵😂"
🤷♀️Нарешті я пригадала саме ту історію, яку так хотіла розказати...
По-перше ⬇️
Щоб відразу було зрозуміло, мої смаки в парфумах дуже різноманітні, одним словом - парфуманіяк.
По-друге ⬇️
Це була весна, пізня, навіть вже тепла весна.
Втомлена від новин і негативної інформації я вирішила прогулятися та провітрити голову.
Чоловік вирішив супроводжувати мене.
По-третє ⬇️
Я завжди дотримуюсь правила: коли ти засмучена треба зробити макіяж, одягнути улюблену сукню, нанести парфум і вийти з дому, тоді більша ймовірність віднайти гармонію та не сумувати.
Тож я 💃 вся така гарна, нанесла фінальний штрих у вигляді одного з улюблених весняних ароматів Elizabeth Arden Splendor (💎На самому початку мені різко пахнуть фрукти яблуко-ананас, потім вони переходять у квіткову, холодну, дзвінку свіжість. Колючий, але благородний шлейф з кедра, палісандру та мускусу робить парфум не зовсім легким та кришталевим, а додає характеру).
😂Саме так я собі уявляла...
😂Оскільки настрій був не дуже, нанесла (трохи) більше.
Наступний кадр, ми з чоловіком йдемо, попереду нас йде старенька пані. Й тут чоловік говорить: "Який жахливий запах від цієї бабусі, що відбувається в жіночій голові з віком, що вони вибирають такі термоядерні парфуми".
Пройшовши ще трохи, коли бабуся зникла на горизонті, аромат й далі слідував за нами.
І нарешті чоловік з таким болем в голосі спитав: "То бабуська-смердючка це ти?"
P.S. Попросив не обливатися цим парфумом, бо це єдиний парфум, з яким він "задихається від мене" 😂







Коментарі (0)