Lily♥️

Найкращі пінки та гелі для вмивання. ТОП-8

Найкращі пінки  та гелі для вмивання. ТОП-8
Найкращі пінки  та гелі для вмивання. ТОП-8
Найкращі пінки  та гелі для вмивання. ТОП-8

Спрешу скажу, що який тип вмивання обирати - це звичайно треба тестувати: пінка чи гель? Мені більше довподоби пінка, але є гелі,які абсолютно не сушать шкіру. Розповідаю про всі засоби)

СЕРЕД ПІНОК МОЇ ФАВОРИТИ:

1. Пінка для обличчя La Roche-Posay - міцелярна очищуюча для чутливої шкіри 150 мл . Пінка підходить для очищення чутливої шкіри, дійсно м’яко очищує шкіру від забруднень і видаляє макіяж. Обіцяють, що вона також розгладжує шкіру та зберігає її фізіологічний баланс завдяки формулі, збагаченій полімерами, які використовуються в медичних препаратах для промивання очей (цього не помітила, але непогана, хоча для мене є кращі).

2. Мус для обличчя AVENEочищуючий для нормальної та комбінованої шкіри 150 мл. ПІнка містить термальну воду Avene і комплекс натуральних природних інгредієнтів, гарно очищує, проте макіяж я попередньо завжди очищую міцелярною водою. У мене шкіру не стягує. Зараз якраз користуюся , тут детально про мій догляд :https://club.makeup.com.ua/looks/4787/

3. Nuxe Very Rose делікатна очищуюча пінка для всіх типів шкіри. Це на сьогодні мій фаворит серед пінок №1. У співвідношені ціни-якості. Дуже ніжна, приємна, не сушить, має ніжний аромат. Не викликає подразнення. Містить трояндову воду.

Про лінійку Nuxe Very Rose: https://club.makeup.com.ua/post/5201/

4. Міцелярна пінка без мила з екстрактом малини Payot Les Demaquillantes Creamy Moisturising Foam. Я дуже любила цю пінку. Вона взагалі не сушить і саме ця ідеально змиває і макіяж, і розхід дуже малий, текстура плотна. Якось обов"язково повторю.

Найкращі пінки  та гелі для вмивання. ТОП-8

МОЇ ФАВОРТИ СЕРЕД ГЕЛІВ:

1.Гель для обличчя BIODERMA SEBIUM очищуючий для жирної та проблемної шкіри 200 мл. Я його купувала у великому об"ємі і мені вистачало на рік. Засіб дуже крутий, без перебільшень. Ідеально підходить навіть для чутливої шкіри. Не сушить .

2. Гель для обличчя BIODERMA SENSIBIO очищуючий .Краще брати у більшому об"ємі з дозатром. Скажу, що гель не має запаху, практично, це може не всім сподобатися, практично не піниться, а більше перетворюється на емулсію при вспінюванні. Очищає добре, але я перше місце віддаю все таки гелю SEBIUM.

Тут я розповідаю про всі лінійку і улюблені засоби https://club.makeup.com.ua/post/5364/

3. Гель для обличчя та тіла AVENE очищуючий для жирної та проблемної шкіри 200 мл . Це засіб, який мене не підвів. Гарно очищує і не сушить шкіру.

4. Гель для обличчя URIAGE очищаючий 150 мл. Дуже приємний, не сушить шкіру, хоча також рекомендують для проблемної шкіри, але мені для літа був хороший.

04 квітня, 2023
Lily♥️
04 квітня, 2023