Тонер з рисом та центелою азіатської омолоджуючий Enough Rosehill Grains Skin 90,5%
Така велика баночка 300 мл. Вистачить на дуже довго 💚💚💚
Омолоджувальний тонер🫣
Зморшок в мене нема але тонер дає хороше зволоження , від нього нема подразнення .
Зволожує, запобігає появі лущення, сухості, огрубілих ділянок. уповільнює процес старіння шкіри. Пом'якшує епітелій, повертає йому гладкість, пружність, еластичність. Надає обличчю красивого, рівномірного кольору. Знімає сліди втоми, стресу. Подовжує молодість шкіри. Екстракти центели азіатської та рису борються з в'ялістю, роблять дерму шовковистою та доглянутою. Тонер не містить барвники, віддушки, агресивні речовини, спирт та шкідливі компоненти.
Прозора гелева текстура.
Справді ним я задоволена , час від часу додаю якийсь новий засіб , бо саме цього потрібно трошки.







Коментарі (0)