Секрет №2 улюбленої зачіски❤️ Люблю дивувати!
ПІСЛЯ чи ДО? Голосуємо!
❤️❤️❤️ Після
❤️❤️❤️До
На помите ,висушене ,але злегка вологе волосся плетемо 2 колоски. (Я роблю це наніч.) Наступного дня розплітаємо, ділимо на невеликі прядки і кожну окремо від kоренів до кінчиків трохи лакуємо спреєм. Чим дрібніше ділимо і лакуємо прядки , тим більше об'єму отримуємо❤️
З мінусів шалений розхід лаку для волосся і часу теж хвилин 30-. ( але це на моє дуже довге волосся)))
Тримається дуже довго, до самого моменту розчісування. Після розчісування теж на довго залишається хвилясте волосся, але вже пухнасте без блиску кожної окремої прядки.
РЕКОМЕНДУЮ!
Природньо без термообробки отримуємо дуже ефектну зачіску.❤️
Я часом приїздила на роботу з косичками і без макіяжу, то після нанесення макіяжу і зміни зачіски співробітники, що мене зустрічали просто були в ступорі, шоковані моїм перевтіленням!😅










Коментарі (0)