getejra

Річниця в клубі

Річниця в клубі

моя історія в клубі почалась рік тому, 26 квітня з допису-подяки https://club.makeup.com.ua/post/37262/

багато своїх думок про косметичну сферу я писала в підсумовуючому дописі за 2024 рік https://club.makeup.com.ua/post/59991/ та дописі про прийняття https://club.makeup.com.ua/post/54479/ .

Якщо дуже коротко: мені 36 років (влітку 37) і я та людина, яка ще у березні 2024 не знала, що таке хайлайтер, бронзер, метеорити, скульптор, коректор, консилер, свотчі і поняття не мала, що свої бренди косметики є у Леді Гаги, Ріанни, Селени Гомес і тд - і скажу вам - жила значно спокійніше 🤣і нічого не купувала з декоративки і мінімально-необхідне з догляду. За цей рік завдяки клубу я зробила безліч непотрібних мені покупок:

- палетку Наташи Денони, з якої я зробила 5 свотчів відтінків за більше ніж пів року.

- метеорити герлен, які я віддала за донати на тактмед

-румяшки нарс оргазм - нічим не кращі для мене за в 10 разів дешевші аналоги

і ще кілька скромніших речей.

Можливо цей період був трохи горе грошам, але це точно будує нові нейронні зв'язки і завдяки своїм дописам в клубі та деяким неплановим покупкам я змогла подарувати багато приємних моментів своїм подружкам, даруючи їм косметичний переліміт. Всі щасливі, нічого не пропало і використано до останньої краплі.

Річниця в клубі

Трохи цифр та й взагалі про мою писанину:

✅в клубі я часто "а баба Яга проти" - трохи відлюдькувата та стою окремо в сторонці - це мій комфортний формат існування тут (і не лише тут, я маю обмежене коло спілкування зі своїх цінних людей і рідко кого впускаю в свій світ чи за межі товаришування), тому не ображайтесь, дівчулі, що я не така контактна як більшість з вас - але після 30 інтроверт в мені взяв гору

✅на мене підписано 152 людини (про 100 підписок я взагалі дізналась, коли хтось з дівчат привітав мене в коментарях), і я не знаю мало це чи багато за рік, бо ніколи не слідкувала за цифрами і не вважаю їх репрезентативною вибіркою, але приємно, що людям цікаво мене читати. Після оновлень в клубі дуже не зручна кнопка "підписатись/відписатись" і я часто випадково відписуюсь (та власне як і від мене), якщо помічаю це - то додаюсь знову, прошу вибачення якщо комусь робила цим "нерви".

✅мною написано 422 дописів та луксів - це забагато як для мене, людини, яка хоч завтра може перестати користуватись всієї своєю косметикою (крім антиперспіранта тривалої дії та ензимної пудри), але такий був період в житті

✅За цей час я маю переглядів 87926, вивела і задонатила з мейкапа на ЗСУ 4963,41 грн, могло б бути більше, але я не буду знімати відео, робити клікабельні заголовки чи хайпувати в дописах заради того щоб вони "залітали" і їх більше транслювали на платформі. Пишу лише про те що цікаво особисто мені і навіть якщо цей допис не подивиться ніхто - мене це не засмутить.

✅Я жодного разу не отримувала боксів за активність

✅Один раз мене було обрано без рандому на тестування лінійки металдетокс за допис про брюнеток - поки що це найкращі засоби,які я пробувала для свого волосся.

✅рандом обирав мене в челенджах 5 разів: тестування лінійки мела, тестування лінійки скінбар, ботаніетека, зміїний челендж та б"юті стіл

✅Нещодавно я вперше потрапила на тестування боксу і нарешті!(також вперше) це був саме той бокс, який я неймовірно хотіла - від мейбелін. Я була останньою 25-ю в списку, і не могла повірити в своє щастя, доки не взяла боксик в руки. А потім потрапила ще до одного, який тестую саме зараз - від ля рош.

✅Так, я не вважаю і не називаю себе блогеркою, але вважаю себе людиною, яка тестує цікаву їй косметику і потім пише про це звіти-дописи. В чому для мене різниця з блогерством? в двох аспектах: ти робиш це на аудиторію, яка на тебе підписалась, дослухаєшся до того, що їй цікаво, або створюєш контент рекламного характеру для бренду - з красивими кадрами, зйомкою та антуражем. Обидва ці варіанти не для мене, оскільки я не люблю ані медійності, ані багато спілкування з невідомими мені людьми. Тому в плані якості зйомки та розборів складів мої дописи часто не дотягують до дописів дівчат, на яких я рівняюсь в клубі, але чесно - я не зробила нічого щоб це змінити тому й не буду обіцяти, що працюватиму в тому напрямку - я більше люблю тестувати та розповідати про особисті враження.

Також я вирішила мінімально використовувати професійне світло і фони для фото (хоча під деяку продукцію складаю фотобокс, якщо вона мене дуже надихає), щоб мої відгуки були максимально реальними та реалістичними, а не блогерськими, тому креатив аж шкалив - як що де коли і з чим обіграти - не завжди виходило, але чесно - я завжди старалась. На жаль, у мене дуже темна квартира і світло нормально падає аж 1,5 години - якраз коли на роботі🙈

Підсумовуючи: за цей рік клуб дав мені багато нового досвіду, багато приємних знайомств і кілька з них вже давно перемістились за межі клуба та його косметичних тем (привіт, моя книгодилерка 🤗) .

Плани на майбутнє: так вийшло, що в березні-квітні у мене була серйозна робота зі стоматологом (сумарно 48 годин в креслі), яка плавно перейшла в щорічний квітнево-травневий медичний чекап (рекомендують "дарувати" собі такий подарунок на дн, але в липні мені дуже ліньки шастати по лікарях) і я почала випадати з клубу (вже давно цього хотіла) - і я вам скажу, що мені сподобалось. Тому далі хочу розробити собі комфортний графік, зменшити кількість засобів на тестуванні (правда, є ще про що розповідати з вже протестованих, але поки неоформлених) і більше бути офлайн, ніж онлайн.

Бажаю всім гармонії з собою, світом та МК 🤗

26 квітня, 2025
getejra
26 квітня, 2025