Алла

Не робіть так перед важливою подією у вашому житті!

Не робіть так перед важливою подією у вашому житті!

Скільки у мене є історій про те, що користуватися SPF потрібно і важливо...

Можна почати ще з дитинства, коли про захист від сонця ми взагалі не чули і постійно згорали. Потім доводилося маститися з голови до п’ят сметаною і декілька днів відходити від теплового удару. Жила я на півдні Миколаївщини, тому згорала із завидною регулярністю.

Окрім цього, щоліта я їздила на канікули в Одесу. Морський загар добре "прилипав", але стати бронзовою вдавалося лише після декількох етапів "скидання шкіри"). Улюблена забавка дитинства - в прямому сенсі здирати шкіру зі спини подружки. Хто в курсі, той знає ;) Але тепер я розумію, що пухирі та шкіра, що злазила клаптями, це зовсім не fun.

Згорала я і в Іспанії, коли їздила гості до брата, і в швейцарських горах, де була у відрядженні, і в Єгипті, на відпочинку. То взагалі була жесть) Чоловік тоді отримав такий тепловий удар, що добу не виходив з номера і лежав під кондиціонером. А все через те, що стояв на пірсі і хвилювався, щоб я не втопилася під час заняття снорклінгом))) А у мене тоді дуже обгоріли плечі(((

Усі ці рази я вже користувалася SPF, але невчасно його оновлювала, за що і розплачувалася.

Але найбільш емоційно неприємний момент із сонцем у мене стався на шкільному випускному моєї доньки. У мене була відкрита сукня, і я чомусь вирішила, що терміново маю отримати засмагу, щоб гарно виглядати.

Ага, засмагу я отримала. Але без SPF це був не гарний бронзовий колір, а червоні плями на молочно-білій шкірі. Шкіра немилосердно пекла. Тому випускний доньки я точно запам’ятала на все життя)))

Не робіть так, користуйтеся SPF, і тоді ваші емоції від важливих подій будуть лише позитивними!

Не робіть так перед важливою подією у вашому житті!
23 червня, 2025
Алла
23 червня, 2025