Враженн я від сету гелів для душу та ванни
Від L'Amande
Вітання, паняночки!
Шість днів, шість чудових пробничків від легендарного італійського бренду L'Amande. Всі вони мають приблизно однаковий склад, в якому містяться зволожуючі компоненти: бетаїн, гліцерин, екстракт органічного мигдалю. М'яко очищують, чудово зволожують і, що найголовніше, просто чарівно пахнуть! Консистенція у всіх екземплярів ідентична: прозора і густа. Вони дуже круто піняться, тому одне саше можна розтягнути на два рази.
Першим я спробувала "Франжипані" розслаблюючий.
Франжипані або плюмерія - красива квіточка родом із тропічних островів. Цей гель має солодкий квітковий аромат із легким свіжим відтінком. Така ароматерапія чинить розслаблюючу дію.
"Кедр" заспокійливий
Цей гель теж прозорий, але із легким медовим відтінком. Має характерний теплий деревний аромат зі свіжими хвойними та землистими нотками. досить цікавий, як на мене.
"Базилік" відновлюючий
Це незабутній трав'яний, в міру свіжий і трохи пряний аромат. З усіх сподобався найбільше.
"Амбра" релаксуючий
Має солодкий, теплий мускусний аромат. Мабуть найсолодший з усіх представлених.
"Дика м'ята" тонізуючий
Освіжаючий, охолоджуючий, яскраво виражений ментоловий аромат. Заряд бадьорості на весь день!
"Тубероза" зволожуючий
Цей квітковий аромат сподобався мені найменше. Він мені схожий на віддушку з дешевого брускового мила.
Сподіваюсь мій досвід стане вам у нагоді)
Дякую за увагу! Обійняла)
Завжди ваша Мисткиня





























Коментарі (0)