Марина Набок

#smartandecobeautycrowd

#smartandecobeautycrowd

Якщо взяти до уваги косметику, то ми живемо у неймовірний час. У нас є вибір.


Якщо порівнювати себе з версією 15 років дурніша молодша, то зараз я взагалі експерт.


Я навчилася читати склади продуктів, більш-менш розбираюся у активах (нарешті мені відкритий шлях до ретинолів), розумію які та коли краще працюють конкретно з моєю шкірою. Ще вчуся комбінувати.


Взагалі, лояльно відношуся до натуральних компонентів у складі продуктів. Поки що не було жодної негативної реакції на складові, хоча з таким я обережна. Якщо у житті щось не сильно полюбляю ( до прикладу: мед, лаванду), то намагаюся уникати цього і у догляді. Не просто так любові немає.

Із мінусів. Чим натуральній продукт, тим менший у нього термін придатності. Добре, якщо встигну використати.


Я також експерт у тому, щоб помилитися ( це найнейтралтніший епітет). Купити маску уже на касі у складі якої спирт, оце до мене 🙋.
Також звертаю увагу, щоб продукція не тестувалася на тваринах. Добре що для таких неуважних як я створили спеціальний символ з кроликом 🐇.

Якщо бренд піклується про навколишнє середовище шляхом вторинної переробки свого паркування, чи щось подібне, то лайк йому та плюсик до бізнес-карми.

Дякую за увагу. Усім 🌱

24 вересня, 2025
Марина Набок
24 вересня, 2025