Сьогодні Саша – папая🧡(ну і як зрозуміло було складно обрати одне фото🙈)Заради цього конкурсу я купила собі яскраву палетку і зелену туш 😅 Подумала, що вони ще точно знадобляться мені для майбутніх образів і конкурсів. А тут така новина🥲Тому тримайте мій останній образ 🥹 Чесно, коли я тільки почала фарбуватись, дивилась у дзеркало і думала, Хммм… якась фігня виходить 😂 Але коли завершила макіяж, все виявилось не так вже й погано. І тепер у мене є яскрава палетка, доведеться експериментувати далі)Хочу сказати величезне дякую цій спільноті 🤍 І окреме дякую дівчаткам за підтримку. За цей час ви вже стали ніби рідними 💔 Для мене ця спільнота стала справжньою віддушиною 🥹 Місцем, куди хотілось заходити щодня, дивитись ваші роботи, надихатись і чекати нових активностей.Я справді сумую разом з усіма 😭 Але дуже рада, що познайомилась тут з такими красивими та творчими людьми.Дуже цікаво, що чекає нас попереду. А якщо що, знаходьте мене в будь-яких соцмережах і пишіть 😂Обіймаю, кожну 🫂