Природа не має поганих чи хороших форм, текстур та кольорів. Вона унікальна та ідеальна в своїй неідеальності та асиметричності. Кожна деталь неповторна. Вона вчить нас приймати себе та відчувати потреби нашого тіла. Коли я відчуваю, що сили закінчуються, і моє тіло вимагає Repair. Я дозволяю собі 5 хвилин тиші з чашкою кави, поки діти чимось зайняті. Маска для обличчя часом рятує не тільки мою суху шкіру, а й настрій на весь день. Я перестаю вимагати від себе ідеального порядку. Сон для мене став важливішим за помитий посуд, тому я лягаю спати раніше, навіть коли не встигла все заплановане. Обов’язково знаходжу час на базовий догляд за обличчям та тілом, бо цей вечірній ритуал допомагає мені зняти напругу, а шкірі швидше відновитися. Ароматний лосьйон для тіла допомагає мені налаштуватися на сон, а улюблені парфуми на зап'ятсті підіймають настрій. Я додаю до раціону корисні олії (кунжутні, оляю льону), щоб підтримати організм зсередини. Найголовніше - я вчуся бути до себе доброю і не сварити за неідеальність, бо краще вчасно зупинитися та дати собі хвилинку спокою та відновлення, ніж загнати свій організм у стан тривоги та постійної напруги. З Днем народження, Fraulein ! Нехай цей день і весь наступний рік буде яскравим, наповнений світлом, теплом і радістю!Бажаю тобі безмежного щастя, щирого кохання і миру.Нехай життя буде наповнене невичерпним натхненням, щоб щодня створювати щось нове та дивовижне. Бажаю, щоб усі твої ідеї, навіть найбільш сміливі, втілювалися в життя, а джерело твоєї творчості ніколи не вичерпувалося.Залишайся такою ж неповторною та сяй, як найяскравіше сонечко! 💛*Дякую за запрошення та за традицією приєднуюся на вечірку колажиком)