Покупки є, а розпаковок немає, не порядок 😅Давно придивлялася до цих гарних жовтих баночок, раніше користувалася тільки спреєм для тіла Acnemy і він мені сподобався, але зараз замінила на кремчик для тіла By Wishtrend 💜Я вже встигла спробувати кожен засіб, але для повноцінного відгуку треба ще трошки часу)Acnemy Zitbody Purifying Body Wash - неймовірний 😍 мені жаль було тратитися на нього, а після використання жаль було що раніше не придбала! Найкраще з усього працює з проблемними зонами на тілі.Acnemy Adapazit Retinoid Night Treatment - діє дуже мʼяко незважаючи на досить велику концентрацію (0,3% адапаноїду, ретиноїд 3 покоління для косметичного застосування, попередник адапалену). Але чи цього вистачить цього для підтримання моєї шкіри в гарному стані - ще в процесі тестування)Acnemy Zitmask Anti-Blemish Sulfur Mask - найновіша моя баночка, користувалася тільки раз і ще не зовсім зрозуміла дію. Можу сказати що хоч це маска з активами, обличчя дійсно після використання гладеньке та зволожене 💆🏼♀️Дякую що читаєш 🫶🏻