Знову всім привіт. Черговий раз поветраюсь до своїх улюблених антиперспірант-стіків від Rexona.Цього разу вирішила трішки поекспериментувати з чоловічим, Quantum Dry, адже аромат мені здався ніби унісекс з ледь чутною ноткою ментолу, а ось лінійка "Яскравий букет" - це точно для дівчаток, ніжний весняно-квітковий аромат.Про Rexona Advanced Protection Deo Stick Bright Bouquet я писати не буду, адже я вже робила допис, кому цікаво, можете заглянути за посиланням https://beautycrowd.com/uk/post/53349/ . Буду вдячна за вашу думку.Тож чоловіча лінійка Rexona Men Quantum Dry нічим не відрізняється від попереднього засобу, дизайн, ролик, все однакове, лиш склад, та звісно аромат.Виробник вказав, що захист гарантовано 48 годин, хоча для мене особисто це немає значення, адже, використовуючи засоби по 2 рази на день,не дуже дивишся на години.Тож що можу сказати, працюють вони однаково, повністю справляються зі своєю задачею.На сьогодні все, дякую за увагу.)))