Мабуть, я офіційно починаю збирати тінт-бальзами від Girlwood 🙈І другий у цій історії - 01 "Лісова ягода", який виглядає так, ніби його вже зняли для естетичного рілса.Пакування окрема естетика - сакура, прозора кришечка, ніжні рожеві акценти. Все разом дає відчуття весни, яка не проходить, а застигла в маленькому б'юті-флаконі. Він виглядає не просто мило, а продумано красиво, як річ, яку хочеться ставити в кадр навіть коли ти її не використовуєш.Відкриваєш - і різко змінюється настрій. Ягідний відтінок, глибокий і живий, ніби лісові ягоди в тіні, після дощу. Не солодкий, не легковажний, з характером.І весь цей тінт не про ще одну помаду, а про маленький стан, коли навіть звичайний день виглядає трохи естетичніше.