Мені ще з підліткового віку був до душі темний, неформальний, готичний стиль, тому над вибором теми для цього макіяжу я навіть не задумувалась😁Я люблю фентезі, горрори з темною, готичною атмосферою, а якщо ще й вампірська тематика присутня - то це на 1000% моє. Почуваюся органічно в такому стилі і з таким образом. І, як це часто буває в моїх макіяжах, коли я розмірковувала як нафарбуватись для конкурсу, першою на думку прийшла саме графіка - гостра, трохи агресивна, яку гарно доповнив кислотний, майже неоновий зелений спаркл.Основні використані в макіяжі продукти:Палетки Glamlite Ghostface, Glamshop Grunge, Narimi Misty Silver LakeТуш біла моя улюблена Colour Intense Be BoldBell Beach Please палетка аквалайнерів (саме білий відтінок з палетки, на жаль, не дуже сподобався, плєшивий і тріскається)Хайлайтери KVD Alchemist та Wibo Prismatic 02 Violation (обожнюю цей хайл Вібо, ультрафіолет в дії)Тональний Essence Silky Blur 100 (непоганий тон, фіксується, стійкий, трохи підкреслює лущення але не критично, поки враження цілком позитивні, але ще тестую)На губах темно-сірий олівчик ГлемБі для очей і трохи зеленого спарклу з палетки Нарімі