Всім привіт ! 💕 Цей конкурс одразу надихнув на декілька цікавих ідей , але обрала тематику Dark Fantasy , і придумала образ “Crow Couture” 🐦⬛ 🖤Тиждень високої моди пройшов , але надихнув на : мікс арт елементів , чорну сукню , аксесуари та яскравий дарк макіяж.🖤Авжеж є філософська сторона "Вóрон Кутюр" 🖤 , обрала його: За мудрість, спостережливість і вміння бачити більше, ніж інші.За силу бути не “як всі”, а собою - навіть коли це не зручно.У світі фейкової дружби, компліментів “для галочки” і соцмереж, де не всі є тими, ким здаються… так хочеться справжності.І бути тією самою “вороною” - яка не підлаштовується, а обирає себе. 🖤✨В макіяжі використовувала :Як основа СС крем КатрісБілого Аквагриму в мене не було зараз , тому я розтушовала на основу з Катріс білий гелевий олівець ГлемБі.Ефект сяючої , трошки лунної , дає пудра Хайлайтер МАС extra dimension у дуохромному відтінку soft frostСкульптор W7 у відтінку Shadow , зверху рефіл з палетки ABH Sultry SlateПалетка ABH Sultry, чорний Noir, сірий SlateКайял чорний як підложка від Kiko Milano , колекція magnetic nightsТуш від Maybelline Sky high Very blackLamel OhMy олівці у відтінках 408,405 домалювати капіляри .Олівець golden rose 408 як підводка на губах + помада YSL rouge pur couture RM🖤Реквізит для образу :✨Штучне чорне пірʼя✨Штучні листики - гілочки✨Клей для вій (купила перше що знайшла в магазині , до речі просто супер , краще навіть Коді ) тримав всі пірʼя до демакіяжу. Тому якшо побачите такі вії - беріть , вони та клей супер .Така вийшла Ворона Кутюр 🖤Дякую за увагу 💕 Макіяж губ я люблю найбільш усього 💖, приділяю цьому не менше часу, ніж нанесення тону.В мене ніколи не буває лише помада, це завжди мікс усього 😁. Бо лише помада це для мене занадто сумно. Та й не цікаво 🤷🏼♀️ З олівцем же можна такеее придумати 😍.. Як, наприклад, ось такий макіяж https://beautycrowd.com/uk/post/43629/Але сьогодні покажу звичайну базу на щодень, на роботу : ■MAC Matte Lipstick у відтінку Kinda sexy ■Олівець Golden Rose Mood Defining Lipliner у відтінку Rosewood 004Помада матова, проте вона не сушить губи мені зовсім. Тепла, проте не руда занадто. З моїм пігментом губ може бути навіть нейтральною при певному освітленні. До макіяжу я завжди наношу бальзами, навіть самі звичайні дають з нею відчуття комфортне. В даному випадку, мої безпроіграшні бальзами для усієї родини від Sierra Bees Mint Burst Lip Balm. Беру зазвичай велику упаковку, і вигідно і вистачає усім. Олівець, який посунув усі інші наразі 💔, від GR. Це, як виявилося, мій відтінок губ тільки трошки насиченіший , просто любов одним словом!Ось таке вийшло поєднання, яке надає губам трошки ще й об’єму 😉А про сатинову помаду від M.A.C Satin Lipstick в одному з найвідоміших відтінків 808 FAUX можна переглянути за посиланням https://beautycrowd.com/uk/post/8091/Дякую за увагу. З повагою, Ксенія ✨