У мене комбі шкіра (жирна Т-Зона), тому подібні маски для мене часто - це лотерея але оскільки шкіра зневоднена через ретиналь та їй не вистачає блиску, то я вирішила спробувати цей хіт інтернету. 1. Маска дуууже плотно прилягає до обличчя. Тобто можна з нею готувати, прибирати, займатись хатніми справами і навіть спати (я не ризикнула бо кручусь у ві сні).2. Так, вона справді як в тих роликах з інтернету, тримається декілька годин і поступово з рожевої стає прозорою але по відчуттям нічого не змінюється. 3. Після впитування (я тримала до трьох годин, залежно від стану шкіри і як маска впитувалась) вона стає прозорою і дуже легко знімається. Немає такого, як в класичних масках плівках, що потрібно віддирати їх від шкіри. Ця маска знімається одним рухом і не травмує шкірний барʼєр. 4. Шкіра максимально зволожена і справді є ефект глас скін але він не триватиме вічність. Для сухої шкіри я б радила одну маску на тиждень, хоча б, щоб підтримувати ефект. вцілому, мій вердик 5/5маска справді варта уваги і шкіра після неї зволодена, пружна та сяюча.