Дівчата, вирішила поділитися чим сьогодні користувалася для тіла(окрім гелю) і частково покажу засоби для обличчя Перед душем за пів години нанесла магнієву олійку на тіло https://club.makeup.com.ua/post/45464/ для розслаблення м'язів, заспокоєння перед сном.Вона актуальна завжди. Рекомендую ознайомитись із цим багатофункціональним засобом,якщо ще не знаєте про нього. Ось такі рекомендації коли тобі за 20 😅На живіт,стегна та сідниці після душу нанесла антицелюлітний крем,що зігріває. Поки літо таке,що я використовую зігріваючий 😅 і нормально. Пізніше візьму із холодком.Завершальний етап у боротьбі із целююлітом сьогодні - масажер. Прохожусь додатково по проблемних зонах.Для зволоження сьогодні у мене батер Mixtura з неймовірним ароматом. У нього натуральний склад і чудові властивості. https://club.makeup.com.ua/post/53998/Стараюсь наносити на вологу шкіру,так лягає тонким шаром,швидше всотується і розхід менший. На великий палець на нозі стараюсь не забувати наносити протигрибковий спрей. Після носіння капців, цією зимою, помітила деякі зміни в кольорі нігтьової платини. Для зволоження рук обрала крем Oasis із суперечливим ароматом Kirke. Він не залишає липкості, тому ідеально нанести прям перед сном https://club.makeup.com.ua/post/60061/Те,що незмінно використовую зараз кожного дня - сироватка для росту вій Cherisher. Це мій перший досвід подібних сироваток і дуже цікаво,що вийде. Бо мої природні вії і так достатньо виражені. На губи - шоколадний пудинг Dott. Гарно зволожує губки і неймовірно пахне. А ще він дуже економний.У комплекті є мила двостороння лопаточка. Додатково живлю брови філером із вишневим ароматом Joly:Lab. Приємний і корисний ритуал для мене,бо шкіра на бровах завжди суха. Зараз зрозуміла,що 7 із 8 засобів - українського виробництва 🤗 Бажаю тихого і спокійного вечора і ночі 🙏