Всім привіт! Отже, сиділа я ввечері, листала соцмережі та натрапила на новинку (може вже й не дуже новинку) від Lamel - гель у формі туші. Я подумала, що мені це терміново потрібно, адже баночки-ковирялочки мені надоїли, а я ще й десь загубила (аж не схоже на мене) щіточку для набирання фіксуючого воску. Тож дуже сподіваюсь, що Brow Lock закриє мої потреби; бо саме в ньому мене зацікавив аплікатор. Мініатюрки гідрофільної олійки Celimax та зубної пасти Splash я взяла на випадок поїздок. У мене вже є така гідрофілка, дуже подобається - гарно очищує пори, після неї справжнє відчуття свіжості та чистоти. Планую після всіх своїх припасів взяти її у повнорозмірі. Пасту ще не пробувала, як раз гарний формат для ознайомлення. Колись я мала Intense Moisture Cream від Real Barrier, який нам з мамою надзвичайно сподобався. Якщо що, допис про нього можете глянути туть: https://club.makeup.com.ua/post/11216/ А тепер прийшов час знайомитись з Extreme Cream, який у порівнянні повинен бути ще більш живильним. Ну і насамкінець - оновила шампунь від L'Oreal з саліциловою та гіалуроновою кислотами. Зараз користуюсь шампунем-філлером зі схожої серії з тією ж гіалуронкою. В нього більш плотна перламутрова текстура, а я тепер захотіла прозору 🤓