Я не знаю, як люди спокійно наносять сонцезахисний крем дітям, щоб вони спокійно стояли, або хоча б трошки почекали.Тому я віддаю перевагу формату спрею. І цього разу обрала бренд Rossmann. Була гарна знижка і нічого понаного про нього не чула.Металева пляшечка у 200 мл. Якісний розпилювач з захисною кришечкою.На звороті є наклейка з інформація українською мовою,та на дні - терміни придатності.Перед використанням балончик потрібно струсити і нанести на відкриті ділянки тіла. У моєму випадку - руки, ноги, шия і голова, перед прогулянкою, у межах міста. Я наношу безпосередньо перед виходом з дому. Засіб має легку віддушку як у більшості spf, але швидко вивітрюється. Наносити потрібно з відстані близько 20 см, якщо ближче, може холодити і моїй малечі таке не подобається. Засіб не залишає білого нальоту на одязі чи тілі.Пару разів я тестувала його на своїй голові, захищала від сонця проділ волосся. Вимивається потім добре, лупу не викликає, відчувався невагомо.За 2 тижні щоденного використання, опіків, почервоніння не отримали. Засмага проявляється, але дуже непомітно і без подразнення. У моєму випадку, якщо використовувати лише на дитину, то такого формату вистачає до 3-х місяців. ❤️