Так часто мені трапляв цей гарний флакон, що дочекавшись акції на makeup, я його замовила без тесту. Я взагалі полюбляю свіжі та цитрусові аромати, але й чогось нового закортіло спробувати. Прочитавши відгуки подумала що і мені зайде цей аромат. Вони є всі позитивні!І ми маємо солодку ромову ваніль у флаконі. Цей аромат і справді важкий, влітку в жару він задушить вас) На собі чую його першу годину, на одязі тримається днями, легким приємним ароматом.Але разом з тим, він не має спиртового дешево солодкого запаху, в навпаки вишуканий та елегантний. Я навіть подумала що солодко буде всім навколо, але жодного дискомфорту моє оточення не відчуло.А головне що цей аромат не набридає, при щоденному використанні. Тож рекомендую поціновувачам солодких парфумів